Sök
Filters

Spegel Svart Vänster Höger JMP

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 713.08.45
Leveranstid: 1-5 dage
250,00 kr

JMP-spejle svarer i form og funktion til den originale
del.De tilbyder et meget godt forhold mellem pris og ydelse og en ren finish. Spejlglasset har en minimerende effekt.

 

Spejle til køretøjer registreret før 1. juli 2000 kræver ikke et E-mærke. En spejloverflade på 60cm² er tilstrækkelig.


Technical Data:
Usage:   Vehicle-specific
Mirror type:   Bar perch mirror
Mount:   M10 Right
Mirror head shape:   Rectangular
Mirror head width:   120 mm
Mirror head height:   110 mm
Mounting side:   Left
    Right
Colour:   Black
Material:   Plastic
with indicator:   No
e-marked:   Yes

JMP-spejle svarer i form og funktion til den originale
del.De tilbyder et meget godt forhold mellem pris og ydelse og en ren finish. Spejlglasset har en minimerende effekt.

 

Spejle til køretøjer registreret før 1. juli 2000 kræver ikke et E-mærke. En spejloverflade på 60cm² er tilstrækkelig.


Technical Data:
Usage:   Vehicle-specific
Mirror type:   Bar perch mirror
Mount:   M10 Right
Mirror head shape:   Rectangular
Mirror head width:   120 mm
Mirror head height:   110 mm
Mounting side:   Left
    Right
Colour:   Black
Material:   Plastic
with indicator:   No
e-marked:   Yes

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
SuzukiDL 10002002
SuzukiDL 10002003
SuzukiDR 350 S1990
SuzukiDR 350 S1991
SuzukiDR 350 S1992
SuzukiDR 350 S1993
SuzukiDR 350 S1994
SuzukiDR 350 SE1994
SuzukiDR 350 SE1995
SuzukiDR 350 SE1996
SuzukiDR 350 SE1997
SuzukiDR 350 SE1998
SuzukiDR 650 R1990
SuzukiDR 650 R1991
SuzukiDR 650 R1992
SuzukiDR 650 R1993
SuzukiDR 650 R1994
SuzukiDR 650 R1995
SuzukiDR 650 RE1994
SuzukiDR 650 RE1995
SuzukiDR 650 REU1994
SuzukiDR 650 REU1995
SuzukiDR 650 RS1990
SuzukiDR 650 RS1991
SuzukiDR 650 RSE1991
SuzukiDR 650 RSE1992
SuzukiDR 650 RSE1993
SuzukiDR 650 RSE1994
SuzukiDR 650 RSE1995
SuzukiDR 650 RSE1996
SuzukiDR 650 RSEU1991
SuzukiDR 650 RSEU1992
SuzukiDR 650 RSEU1993
SuzukiDR 650 RSEU1994
SuzukiDR 650 RSEU1995
SuzukiDR 650 RSEU1996
SuzukiDR 650 RSU1990
SuzukiDR 650 RSU1991
SuzukiDR 650 RU1990
SuzukiDR 650 RU1991
SuzukiDR 650 RU1992
SuzukiDR 650 RU1993
SuzukiDR 650 RU1994
SuzukiDR 650 RU1995
SuzukiDR 650 SE1996
SuzukiDR 650 SE1997
SuzukiDR 650 SE1998
SuzukiDR 650 SE1999
SuzukiDR 650 SE2000
SuzukiDR 650 SEU1996
SuzukiDR 650 SEU1997
SuzukiDR 650 SEU1998
SuzukiDR 650 SEU1999
SuzukiDR 650 SEU2000
SuzukiDR-Z 4002003
SuzukiDR-Z 4002004
SuzukiDR-Z 400 E2003
SuzukiDR-Z 400 E2004
SuzukiDR-Z 400 E2005
SuzukiDR-Z 400 E2006
SuzukiDR-Z 400 E2007
SuzukiDR-Z 400 S2000
SuzukiDR-Z 400 S2001
SuzukiDR-Z 400 S2002
SuzukiDR-Z 400 S2003
SuzukiDR-Z 400 S2004
SuzukiDR-Z 400 S2005
SuzukiDR-Z 400 S2006
SuzukiDR-Z 400 S2007
SuzukiDR-Z 400 S2008
SuzukiDR-Z 400 SM2005
SuzukiDR-Z 400 SM2006
SuzukiDR-Z 400 SM2007
SuzukiDR-Z 400 SM2008
SuzukiDR-Z 400 SMU2005
SuzukiDR-Z 400 SMU2006
SuzukiDR-Z 400 SMU2007
SuzukiRV 1252003
SuzukiRV 1252004
SuzukiRV 1252005
SuzukiRV 1252006
SuzukiRV 1252007
SuzukiRV 1252008
SuzukiRV 1252009
SuzukiRV 1252010
SuzukiRV 1252011
SuzukiRV 1252012
SuzukiRV 1252013
SuzukiRV 1252014
SuzukiRV 1252015
SuzukiRV 1252016
SuzukiRV 1252017