Filters
Stänga

Bromsskivebult Piaggio originalreservdel M8 x 1.25 x 16 mm Aprilia RST 1000 Mille Futura

Bromsskiveskruv Original spare part AP8152285 För bromsskiva. M8 x 1.25 gänga, längd 16 mm.
Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 717.02.52
Tillverkarens artikelnummer: AP8152285
Leveranstid: 1-5 arbetsdagar
27,00 kr
Klarna Payments Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Snabb leverans med GLS – din order kommer snabbt fram
  • Säker betalning – vi skyddar dina uppgifter
  • Dela upp betalningen med Klarna – enkelt och flexibelt
  • Hitta rätt delar – använd vår precisa sökmodul
  • Över 20 års erfarenhet

Bromsskivebult från Piaggio för infästning av bromsskivan. Kontrollera att bultens utförande och gänga överensstämmer med delen som ska ersättas före köp.

  • Typ: Bromsskivebult
  • Varumärke: Piaggio
  • Artikelnummer (MPN): 717.02.52
  • GTIN: 000000220002
  • Originalreservdel: Ja

Detta är en originalreservdel för montering av bromsskiva. Produkten passar utvalda modeller från Moto Guzzi och Aprilia. Se hela listan över passande fordon nedan.

Kontrollera alltid exakt modell, årsmodell och monteringsposition mot fordonslistan före beställning.

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
ApriliaETV 1000 Caponord2001
ApriliaETV 1000 Caponord2002
ApriliaETV 1000 Caponord2003
ApriliaETV 1000 Caponord2004
ApriliaETV 1000 Caponord2005
ApriliaETV 1000 Caponord Rally Raid2003
ApriliaETV 1000 Caponord Rally Raid2004
ApriliaETV 1000 Caponord Rally Raid2005
ApriliaETV 1000 Caponord Rally Raid2006
ApriliaRS 2501995
ApriliaRS 2501996
ApriliaRS 2501997
ApriliaRS 2501998
ApriliaRS 2501999
ApriliaRS 2502000
ApriliaRS 2502001
ApriliaRS 2502002
ApriliaRST 1000 Mille Futura2001
ApriliaRST 1000 Mille Futura2002
ApriliaRST 1000 Mille Futura2003
ApriliaRST 1000 Mille Futura2004
Moto GuzziBreva 1100 ie2005
Moto GuzziBreva 1100 ie2006
Moto GuzziBreva 1100 ie2007
Moto GuzziBreva 1100 ie ABS2005
Moto GuzziBreva 1100 ie ABS2006
Moto GuzziBreva 1100 ie ABS2007
Moto GuzziBreva 12002008
Moto GuzziBreva 12002009
Moto GuzziBreva 12002010
Moto GuzziBreva 12002011
Moto GuzziBreva 1200 ABS2008
Moto GuzziBreva 1200 ABS2009
Moto GuzziBreva 1200 ABS2010
Moto GuzziBreva 1200 ABS2011
Moto GuzziBreva 850 ie2007
Moto GuzziBreva 850 ie2008
Moto GuzziBreva 850 ie2009
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace ABS2015
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace ABS2016
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace ABS2017
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace ABS2018
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace Carbon ABS2017
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace Carbon ABS2018
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace Carbon ABS2019
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace Carbon ABS2020
Moto GuzziCalifornia 1400 Audace Carbon ABS2021
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2015
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2016
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2017
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2018
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2019
Moto GuzziCalifornia 1400 Eldorado ABS2020
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring ABS2017
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring ABS2018
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring ABS2019
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring ABS2020
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring ABS2021
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring SE ABS2015
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring SE ABS2016
Moto GuzziCalifornia 1400 Touring SE ABS2017
Moto GuzziGriso 1200 8V2009
Moto GuzziGriso 1200 8V2010
Moto GuzziGriso 1200 8V2011
Moto GuzziGriso 1200 8V2012
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2010
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2011
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2012
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2013
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2014
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2015
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2016
Moto GuzziGriso 1200 8V Special Edition2017
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2016
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2017
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2018
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2019
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2020
Moto GuzziMGX-21 1400 Flying Fortress ABS2021
Moto GuzziNorge 1200 ABS2006
Moto GuzziNorge 1200 ABS2007
Moto GuzziNorge 1200 ABS2008
Moto GuzziNorge 1200 ABS2009
Moto GuzziNorge 1200 ABS2010
Moto GuzziNorge 850 ie2007
Moto GuzziNorge 850 ie2008
Moto GuzziNorge 850 ie2009
Moto GuzziSport 1200 8V2009
Moto GuzziSport 1200 8V2010
Moto GuzziSport 1200 8V2011
Moto GuzziSport 1200 8V2012
Moto GuzziSport 1200 8V2013
Moto GuzziSport 1200 8V ABS2009
Moto GuzziSport 1200 8V ABS2010
Moto GuzziSport 1200 8V ABS2011
Moto GuzziSport 1200 8V ABS2012
Moto GuzziSport 1200 8V ABS2013
Moto GuzziSport 1200 8V Corsa ABS2013
Moto GuzziSport 1200 8V Corsa ABS2014
Moto GuzziSport 1200 ABS2007
Moto GuzziSport 1200 ABS2008
Moto GuzziSport 1200 ABS2009
Moto GuzziStelvio 1200 8V2008
Moto GuzziStelvio 1200 8V2009


Kategorier