Sök
Filters

Puig Transparent Sportskiva

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 774.25.20
Leveranstid: 1-2 veckor - Info: Produkten är beställningsvara och kan inte returneras
2 526,00 kr
Reservedelen TANCKDECKEL Evotech Titan-Titan SCHNELLVERSCHLUSS oversættes til dansk som: Tanklåg Evotech Titan-Titan HURTIGSPÆNDING bl.a. Ducati Panigale 1299 S

Gashætte i aluminium med quick release fra Evotech.

Fremstillet af AL6082. Fræset af det faste stof.

Med en 35° rotation mod uret af håndtaget kan brændstofdækslet åbnes. Perfekt til gade- og racerløb.

Brændstofdækslet har samme udluftningsmekanisme som originalen. Den utilsigtede lækage af benzin undgås således.

Farve titanium


Reservedelen TANCKDECKEL Evotech Titan-Titan SCHNELLVERSCHLUSS oversættes til dansk som: Tanklåg Evotech Titan-Titan HURTIGSPÆNDING bl.a. Ducati Panigale 1299 S

Gashætte i aluminium med quick release fra Evotech.

Fremstillet af AL6082. Fræset af det faste stof.

Med en 35° rotation mod uret af håndtaget kan brændstofdækslet åbnes. Perfekt til gade- og racerløb.

Brændstofdækslet har samme udluftningsmekanisme som originalen. Den utilsigtede lækage af benzin undgås således.

Farve titanium


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
DucatiDucati Scrambler 11002021
DucatiDucati Superleggera 1000 V42022
DucatiDucati Superleggera 1000 V42023
DucatiPanigale 1000 V4 R2019
DucatiPanigale 1000 V4 R2020
DucatiPanigale 1000 V4 R2021
DucatiPanigale 1100 V42018
DucatiPanigale 1100 V42019
DucatiPanigale 1100 V42020
DucatiPanigale 1100 V42021
DucatiPanigale 1100 V4 S2018
DucatiPanigale 1100 V4 S2019
DucatiPanigale 1100 V4 S2020
DucatiPanigale 1100 V4 S2021
DucatiPanigale 1100 V4 SP2021
DucatiPanigale 11992012
DucatiPanigale 11992013
DucatiPanigale 11992014
DucatiPanigale 1199 R2013
DucatiPanigale 1199 R2014
DucatiPanigale 1199 R2015
DucatiPanigale 1199 R2016
DucatiPanigale 1199 R2017
DucatiPanigale 1199 S2012
DucatiPanigale 1199 S2013
DucatiPanigale 1199 S2014
DucatiPanigale 12992015
DucatiPanigale 12992016
DucatiPanigale 12992017
DucatiPanigale 1299 R2018
DucatiPanigale 1299 R2019
DucatiPanigale 1299 R2020
DucatiPanigale 1299 R2021
DucatiPanigale 1299 S2015
DucatiPanigale 1299 S2016
DucatiPanigale 1299 S2017
DucatiPanigale 8992014
DucatiPanigale 8992015
DucatiPanigale 955 V22020
DucatiPanigale 955 V22021
DucatiPanigale 955 V22022
DucatiPanigale 9592016
DucatiPanigale 9592017
DucatiPanigale 9592018
DucatiPanigale 9592019
DucatiScrambler 11002018
DucatiScrambler 11002019
DucatiScrambler 11002020
DucatiScrambler 11002021
DucatiScrambler 11002022
DucatiScrambler 4002016
DucatiScrambler 4002017
DucatiScrambler 4002018
DucatiScrambler 4002019
DucatiScrambler 4002020
DucatiScrambler 4002021
DucatiScrambler 8002015
DucatiScrambler 8002016
DucatiScrambler 8002017
DucatiScrambler 8002018
DucatiScrambler 8002019
DucatiScrambler 8002020
DucatiScrambler 8002021
DucatiScrambler 8002022
DucatiSuperleggera 1000 V42020
DucatiSuperleggera 1000 V42021