Filters
Stänga

Gaffeltätningssats JMP för Kayaba 41 mm

Gaffelsimmeringssæt JMP til Kayaba 41 mm
Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 751.06.27
Leveranstid: 1-5 arbetsdagar
865,00 kr
Klarna Payments Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Snabb leverans med GLS – din order kommer snabbt fram
  • Säker betalning – vi skyddar dina uppgifter
  • Dela upp betalningen med Klarna – enkelt och flexibelt
  • Hitta rätt delar – använd vår precisa sökmodul
  • Över 20 års erfarenhet

Gaffeltätningssats för Kayaba 41 mm från JMP. Satsen är avsedd för gafflar med angiven Kayaba-specifikation på 41 mm.

Passar utvalda modeller från Yamaha, Suzuki och Kawasaki. Se hela listan över passande fordon nedan.

  • Produkt: Gaffeltätningssats
  • Anpassning: Kayaba
  • Angivet mått: 41 mm
  • Varumärke: JMP
  • Artikelnummer (MPN): 751.06.27
  • GTIN/EAN: 4043981505757

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
KawasakiEN 5002003
KawasakiER-6F 6502006
KawasakiER-6F 6502007
KawasakiER-6F 6502008
KawasakiER-6F 6502009
KawasakiER-6F 6502010
KawasakiER-6F 6502011
KawasakiER-6F 6502013
KawasakiER-6F 6502014
KawasakiER-6F 6502015
KawasakiER-6F 6502016
KawasakiER-6F 6502017
KawasakiER-6F 650 ABS2006
KawasakiER-6F 650 ABS2007
KawasakiER-6F 650 ABS2008
KawasakiER-6F 650 ABS2009
KawasakiER-6F 650 ABS2010
KawasakiER-6F 650 ABS2011
KawasakiER-6F 650 ABS2012
KawasakiER-6F 650 ABS2013
KawasakiER-6F 650 ABS2014
KawasakiER-6F 650 ABS2015
KawasakiER-6F 650 ABS2016
KawasakiER-6F 650 ABS2017
KawasakiER-6N 6502005
KawasakiER-6N 6502006
KawasakiER-6N 6502007
KawasakiER-6N 6502013
KawasakiER-6N 6502014
KawasakiER-6N 6502015
KawasakiER-6N 6502016
KawasakiER-6N 6502017
KawasakiER-6N 650 ABS2005
KawasakiER-6N 650 ABS2006
KawasakiER-6N 650 ABS2007
KawasakiER-6N 650 ABS2008
KawasakiER-6N 650 ABS2009
KawasakiER-6N 650 ABS2010
KawasakiER-6N 650 ABS2011
KawasakiER-6N 650 ABS2012
KawasakiER-6N 650 ABS2013
KawasakiER-6N 650 ABS2014
KawasakiER-6N 650 ABS2015
KawasakiER-6N 650 ABS2016
KawasakiER-6N 650 ABS2017
KawasakiGTR 10001999
KawasakiGTR 10002000
KawasakiGTR 10002001
KawasakiGTR 10002002
KawasakiGTR 10002003
KawasakiNinja 650 ABS2017
KawasakiNinja 650 ABS2018
KawasakiNinja 650 ABS2019
KawasakiNinja 650 ABS2020
KawasakiNinja 650 ABS2021
KawasakiNinja 650 ABS2022
KawasakiNinja 650 ABS2023
KawasakiNinja 650 ABS2024
KawasakiNinja 650 ABS2025
KawasakiNinja 650 Anniversary ABS2024
KawasakiNinja 650 KRT Edition ABS2017
KawasakiNinja 650 KRT Edition ABS2018
KawasakiNinja 650 KRT Edition ABS2019
KawasakiNinja 650 KRT Edition ABS2020
KawasakiVulcan 650 S2015
KawasakiVulcan 650 S2016
KawasakiVulcan 650 S ABS2015
KawasakiVulcan 650 S ABS2016
KawasakiVulcan 650 S ABS2017
KawasakiVulcan 650 S ABS2018
KawasakiVulcan 650 S ABS2019
KawasakiVulcan 650 S ABS2020
KawasakiVulcan 650 S ABS2021
KawasakiVulcan 650 S ABS2022
KawasakiVulcan 650 S ABS2023
KawasakiVulcan 650 S ABS2024
KawasakiVulcan 650 S ABS2025
KawasakiVulcan 650 S Cafe ABS2017
KawasakiVulcan 650 S Cafe ABS2018
KawasakiVulcan 650 S Cafe ABS2019
KawasakiVulcan 650 S Special Edition2016
KawasakiVulcan 650 S Special Edition ABS2016
KawasakiVulcan 650 S Special Edition ABS2017
KawasakiVulcan 650 S Special Edition ABS2018
KawasakiVulcan 650 S Special Edition ABS2019
KawasakiVulcan 650 S Special Edition ABS2020
KawasakiW 800 ABS2020
KawasakiW 800 ABS2021
KawasakiW 800 ABS2022
KawasakiW 800 ABS2023
KawasakiW 800 ABS2024
KawasakiW 800 ABS2025
KawasakiW 800 ABS2026
KawasakiW 800 Cafe ABS2019
KawasakiW 800 Cafe ABS2020
KawasakiW 800 Cafe ABS2021
KawasakiW 800 Street ABS2019
KawasakiW 800 Street ABS2020
KawasakiW 800 Street ABS2021
KawasakiZ 650 ABS2017
KawasakiZ 650 ABS2018
KawasakiZ 650 ABS2019
KawasakiZ 650 ABS2020
KawasakiZ 650 ABS2021
KawasakiZ 650 ABS2022
KawasakiZ 650 ABS2023
KawasakiZ 650 ABS2024
KawasakiZ 650 Anniversary ABS2022
KawasakiZ 650 RS ABS2022
KawasakiZ 650 RS ABS2023
KawasakiZ 650 RS ABS2024
KawasakiZ 650 RS Anniversary ABS2022
KawasakiZ 7502004
KawasakiZ 7502005
SuzukiDR 650 R1991
SuzukiDR 650 R1992
SuzukiDR 650 R1993
SuzukiDR 650 R1994
SuzukiDR 650 R1995
SuzukiDR 650 R Dakar1990
SuzukiDR 650 R Dakar1991
SuzukiDR 650 RE1994
SuzukiDR 650 RE1995
SuzukiDR 650 REU1994
SuzukiDR 650 REU1995
SuzukiDR 650 RS1990
SuzukiDR 650 RS1991
SuzukiDR 650 RSE1991
SuzukiDR 650 RSE1992
SuzukiDR 650 RSE1993
SuzukiDR 650 RSE1994
SuzukiDR 650 RSE1995
SuzukiDR 650 RSE1996
SuzukiDR 650 RSEU1991
SuzukiDR 650 RSEU1992
SuzukiDR 650 RSEU1993
SuzukiDR 650 RSEU1994
SuzukiDR 650 RSEU1995
SuzukiDR 650 RSEU1996
SuzukiDR 650 RSU1990
SuzukiDR 650 RSU1991
SuzukiDR 650 RU1991
SuzukiDR 650 RU1992
SuzukiDR 650 RU1993
SuzukiDR 650 RU1994
SuzukiDR 650 RU1995
SuzukiDR 650 RU Dakar1990
SuzukiGSF 400 Bandit1991
SuzukiGSF 400 Bandit1992
SuzukiGSF 400 Bandit1993
SuzukiGSF 400 Bandit1994
SuzukiGSF 400 Bandit1995
SuzukiGSF 600 Bandit1995
SuzukiGSF 600 Bandit1996
SuzukiGSF 600 Bandit1997
SuzukiGSF 600 Bandit1998
SuzukiGSF 600 Bandit1999
SuzukiGSF 600 S Bandit1996
SuzukiGSF 600 S Bandit1997
SuzukiGSF 600 S Bandit1998
SuzukiGSF 600 S Bandit1999
SuzukiGSF 600 SU Bandit1996
SuzukiGSF 600 SU Bandit1997
SuzukiGSF 600 SU Bandit1998
SuzukiGSF 600 SU Bandit1999
SuzukiGSF 600 U Bandit1995
SuzukiGSF 600 U Bandit1996
SuzukiGSF 600 U Bandit1997
SuzukiGSF 600 U Bandit1998
SuzukiGSF 600 U Bandit1999
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2005
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2006
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2007
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2008
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2009
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2010
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2011
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2012
SuzukiGSF 650 A Bandit ABS2013
SuzukiGSF 650 Bandit2005
SuzukiGSF 650 Bandit2006
SuzukiGSF 650 Bandit2007
SuzukiGSF 650 Bandit2008
SuzukiGSF 650 Bandit2009
SuzukiGSF 650 Bandit2010
SuzukiGSF 650 Bandit2011
SuzukiGSF 650 Bandit2012
SuzukiGSF 650 Bandit2013
SuzukiGSF 650 S Bandit2005
SuzukiGSF 650 S Bandit2006
SuzukiGSF 650 S Bandit2007
SuzukiGSF 650 S Bandit2008
SuzukiGSF 650 S Bandit2009
SuzukiGSF 650 S Bandit2010
SuzukiGSF 650 S Bandit2011
SuzukiGSF 650 S Bandit2012
SuzukiGSF 650 S Bandit2013
SuzukiGSF 650 S Bandit2014
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2005
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2006
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2007
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2008
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2009
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2010
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2011
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2012
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2013
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2014
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2015
SuzukiGSF 650 SA Bandit ABS2016
SuzukiGSF 650 SU Bandit2005
SuzukiGSF 650 SU Bandit2006
SuzukiGSF 650 SU Bandit2007
SuzukiGSF 650 SU Bandit2008
SuzukiGSF 650 SU Bandit2009
SuzukiGSF 650 SU Bandit2010
SuzukiGSF 650 SU Bandit2011
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2005
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2006
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2007
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2008
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2009
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2010
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2011
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2012
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2013
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2014
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2015
SuzukiGSF 650 SUA Bandit ABS2016
SuzukiGSF 650 U Bandit2005
SuzukiGSF 650 U Bandit2006
SuzukiGSF 650 U Bandit2007
SuzukiGSF 650 U Bandit2008
SuzukiGSF 650 U Bandit2009
SuzukiGSF 650 U Bandit2010
SuzukiGSF 650 U Bandit2011
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2005
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2006
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2007
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2008
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2009
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2010
SuzukiGSF 650 UA Bandit ABS2011
SuzukiGSX 650 F2008
SuzukiGSX 650 F2009
SuzukiGSX 650 F2010
SuzukiGSX 650 F2011
SuzukiGSX 650 F2012
SuzukiGSX 650 F2013
SuzukiGSX 650 F2014
SuzukiGSX 650 F2015
SuzukiGSX 650 F2016
SuzukiGSX 650 FA ABS2009
SuzukiGSX 650 FA ABS2010
SuzukiGSX 650 FA ABS2011
SuzukiGSX 650 FA ABS2012
SuzukiGSX 650 FA ABS2013
SuzukiGSX 650 FA ABS2014
SuzukiGSX 650 FA ABS2015
SuzukiGSX 650 FA ABS2016
SuzukiGSX 650 FU2008
SuzukiGSX 650 FU2009
SuzukiGSX 650 FU2010
SuzukiGSX 650 FU2011
SuzukiGSX 650 FU2012
SuzukiGSX 650 FU2013
SuzukiGSX 650 FU2014
SuzukiGSX 650 FU2015
SuzukiGSX 650 FUA ABS2009
SuzukiGSX 650 FUA ABS2010
SuzukiGSX 650 FUA ABS2011
SuzukiGSX 650 FUA ABS2012
SuzukiGSX 650 FUA ABS2013
SuzukiGSX 650 FUA ABS2014
SuzukiGSX 650 FUA ABS2015
SuzukiGSX 650 FUA ABS2016
SuzukiGSX-R 11001986
SuzukiGSX-R 11001987
SuzukiGSX-R 11001988
SuzukiRM 1251990
SuzukiRM 2501989
SuzukiRM 2501990
YamahaFJ 11001984
YamahaFJ 11001985
YamahaFJ 12001986
YamahaFJ 12001987
YamahaFJ 12001988
YamahaFJ 12001989
YamahaFJ 12001990
YamahaFJ 12001991
YamahaFJ 12001992
YamahaFJ 12001993
YamahaFJ 12001994
YamahaFJ 12001995
YamahaFJ 12001996
YamahaFJ 12001997
YamahaFJ 1200 A ABS1991
YamahaFJ 1200 A ABS1992
YamahaFJ 1200 A ABS1993
YamahaFJ 1200 A ABS1994
YamahaFZR 1000 Genesis1987
YamahaFZR 1000 Genesis1988
YamahaFZR 1000 Genesis Exup1991
YamahaFZR 1000 Genesis Exup1992
YamahaFZR 1000 Genesis Exup1993
YamahaFZR 600 RH Genesis1994
YamahaFZR 600 RH Genesis1995
YamahaFZR 600 RM Genesis1994
YamahaFZR 600 RM Genesis1995
YamahaFZR 600 RN Genesis1994
YamahaFZR 600 RN Genesis1995
YamahaFZR 750 RT Genesis1987
YamahaFZR 750 RT Genesis1988
YamahaFZS 600 H Fazer1998
YamahaFZS 600 H Fazer1999
YamahaFZS 600 H Fazer2000
YamahaFZS 600 H Fazer2001
YamahaFZS 600 H Fazer2002
YamahaFZS 600 H Fazer2003
YamahaFZS 600 N Fazer1998
YamahaFZS 600 N Fazer1999
YamahaFZS 600 N Fazer2000
YamahaFZS 600 N Fazer2001
YamahaFZS 600 N Fazer2002
YamahaFZS 600 N Fazer2003
YamahaFZS 600 SH Fazer2000
YamahaFZS 600 SH Fazer2001
YamahaFZS 600 SN Fazer2000
YamahaFZS 600 SN Fazer2001
YamahaMT-07 7002014
YamahaMT-07 7002015
YamahaMT-07 7002016
YamahaMT-07 700 A ABS2014
YamahaMT-07 700 A ABS2015
YamahaMT-07 700 A ABS2016
YamahaMT-07 700 A ABS MTN6902021
YamahaMT-07 700 A ABS MTN6902022
YamahaMT-07 700 A ABS MTN6902023
YamahaMT-07 700 A ABS MTN6902024
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-A2017
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-A2018
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-A2019
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-A2020
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2017
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2018
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2019
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2020
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2021
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2022
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2023
YamahaMT-07 700 A ABS MTN690-U2024
YamahaMT-07 700 A Moto Cage ABS2014
YamahaMT-07 700 A Moto Cage ABS2015
YamahaMT-07 700 A Moto Cage ABS2016
YamahaMT-07 700 A Moto Cage ABS2017
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN6902023
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN6902024
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN6902025
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN690-U2023
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN690-U2024
YamahaMT-07 700 A Pure ABS MTN690-U2025
YamahaMT-07 700 Moto Cage2014
YamahaMT-07 700 Moto Cage2015
YamahaMT-07 700 Moto Cage2016
YamahaSCR 950 ABS XR-A2017
YamahaSCR 950 ABS XR-A2018
YamahaSCR 950 ABS XR-A2019
YamahaSCR 950 ABS XR-A2020
YamahaSCR 950 ABS XR-A2021
YamahaTracer 700 ABS MTT690-A2016
YamahaTracer 700 ABS MTT690-A2017
YamahaTracer 700 ABS MTT690-A2018
YamahaTracer 700 ABS MTT690-A2019
YamahaTracer 700 ABS MTT690-U2016
YamahaTracer 700 ABS MTT690-U2017
YamahaTracer 700 ABS MTT690-U2018
YamahaTracer 700 ABS MTT690-U2019
YamahaTRX 8501996
YamahaTRX 8501997
YamahaTRX 8501998
YamahaTRX 8501999
YamahaWR 125 X2013
YamahaWR 125 X2014
YamahaWR 125 X2015
YamahaWR 125 X2016
YamahaWR 125 X2017
YamahaXJ 600 NH1999
YamahaXJ 600 NH2000
YamahaXJ 600 NH2001
YamahaXJ 600 NN1999
YamahaXJ 600 NN2000
YamahaXJ 600 NN2001
YamahaXJ 600 SH Diversion1998
YamahaXJ 600 SH Diversion1999
YamahaXJ 600 SH Diversion2000
YamahaXJ 600 SH Diversion2001
YamahaXJ 600 SH Diversion2002
YamahaXJ 600 SH Diversion2003
YamahaXJ 600 SN Diversion1998
YamahaXJ 600 SN Diversion1999
YamahaXJ 600 SN Diversion2000
YamahaXJ 600 SN Diversion2001
YamahaXJ 600 SN Diversion2002
YamahaXJ 600 SN Diversion2003
YamahaXJ 900 S Diversion1995
YamahaXJ 900 S Diversion1996
YamahaXJ 900 S Diversion1997
YamahaXJ 900 S Diversion1998
YamahaXJ 900 S Diversion1999
YamahaXJ 900 S Diversion2000
YamahaXJ 900 S Diversion2001
YamahaXJ 900 S Diversion2002
YamahaXJ 900 S Diversion2003
YamahaXJR 400 R1995
YamahaXJR 400 R1996
YamahaXJR 400 R1997
YamahaXJR 400 R1998
YamahaXJR 400 R1999
YamahaXJR 400 R21996
YamahaXSR 700 ABS MTM6902016
YamahaXSR 700 ABS MTM6902017
YamahaXSR 700 ABS MTM6902018
YamahaXSR 700 ABS MTM6902019
YamahaXSR 700 ABS MTM6902020
YamahaXSR 700 ABS MTM6902021
YamahaXSR 700 ABS MTM6902022
YamahaXSR 700 ABS MTM6902023
YamahaXSR 700 ABS MTM6902024
YamahaXSR 700 ABS MTM6902025
YamahaXSR 700 ABS MTM6902026
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2016
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2017
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2018
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2019
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2020
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2021
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2022
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2023
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2024
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2025
YamahaXSR 700 ABS MTM690-U2026
YamahaXSR 700 Anniversary ABS2016
YamahaXSR 700 Anniversary ABS MTM690-U2016
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D2023
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D2024
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D2025
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D2026
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D-U2023
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D-U2024
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D-U2025
YamahaXSR 700 Legacy ABS MTM690-D-U2026
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2019
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2020
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2021
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2022
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2023
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D2024
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2019
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2020
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2021
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2022
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2023
YamahaXSR 700 Xtribute ABS MTM690-D-U2024
YamahaXT 600 EH1995
YamahaXT 600 EH1996
YamahaXT 600 EH1997
YamahaXT 600 EH1998
YamahaXT 600 EH1999
YamahaXT 600 EH2000
YamahaXT 600 EH2001
YamahaXT 600 EH2002
YamahaXT 600 EH2003
YamahaXT 600 EN1995
YamahaXV 9502014
YamahaXV 9502015
YamahaXV 9502016
YamahaXV 950 CR Racer ABS2015
YamahaXV 950 CR Racer ABS2016
YamahaXV 950 CR Racer ABS2017
YamahaXV 950 CR Racer ABS2018
YamahaXV 950 CR Racer Anniversary ABS2016
YamahaXV 950 CU ABS2014
YamahaXV 950 CU ABS2015
YamahaXV 950 CU ABS2016
YamahaXV 950 CU ABS2017
YamahaXV 950 R CU ABS2014
YamahaXV 950 R CU ABS2015
YamahaXV 950 R CU ABS2016
YamahaXV 950 R CUD-A ABS2017
YamahaXV 950 R CUD-A ABS2018
YamahaXV 950 R CUD-A ABS2019
YamahaXV 950 R CUD-A ABS2020
YamahaXV 950 R CUD-A ABS2021
YamahaXVS 1100 A Drag Star Classic2000
YamahaXVS 1100 A Drag Star Classic2001
YamahaXVS 1100 A Drag Star Classic2002
YamahaXVS 1100 A Drag Star Classic2003
YamahaXVS 1100 Drag Star1999
YamahaXVS 1100 Drag Star2000
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic1998
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic1999
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2000
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2001
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2002
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2003
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2004
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2005
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2006
YamahaXVS 650 AH Drag Star Classic2007
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic1998
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic1999
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2000
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2001
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2002
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2003
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2004
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2005
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2006
YamahaXVS 650 AN Drag Star Classic2007
YamahaXVS 650 H Drag Star1997
YamahaXVS 650 H Drag Star1998
YamahaXVS 650 H Drag Star1999
YamahaXVS 650 H Drag Star2000
YamahaXVS 650 H Drag Star2001
YamahaXVS 650 H Drag Star2002
YamahaXVS 650 H Drag Star2003
YamahaXVS 650 N Drag Star1997
YamahaXVS 650 N Drag Star1998
YamahaXVS 650 N Drag Star1999
YamahaXVS 650 N Drag Star2000
YamahaXVS 650 N Drag Star2001
YamahaXVS 650 N Drag Star2002
YamahaXVS 650 N Drag Star2003
YamahaXVS 950 A Midnight Star2009
YamahaXVS 950 A Midnight Star2010
YamahaXVS 950 A Midnight Star2011
YamahaXVS 950 A Midnight Star2012
YamahaXVS 950 A Midnight Star2013
YamahaXVS 950 A Midnight Star2014
YamahaXVS 950 A Midnight Star2015