Filters
Stänga

Gaffelreparationskit JMP för Showa 43 mm

GAFFELREPARATIONSKIT JMP FÖR SHOWA 43MM
Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 751.05.86
Leveranstid: 1-5 arbetsdagar
972,00 kr
Klarna Payments Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Snabb leverans med GLS – din order kommer snabbt fram
  • Säker betalning – vi skyddar dina uppgifter
  • Dela upp betalningen med Klarna – enkelt och flexibelt
  • Hitta rätt delar – använd vår precisa sökmodul
  • Över 20 års erfarenhet

JMP gaffelreparationssats för översyn av Showa-gafflar med 43 mm diameter.

Satsen är avsedd för motorcyklar med kompatibel Showa 43 mm-gaffel och används vid reparation eller service av gaffeln.

  • Varumärke: JMP
  • Artikelnummer: 751.05.86
  • Typ: Gaffelreparationssats
  • Passar för: Showa 43 mm-gaffel
  • GTIN: 4043981465563

Passar ett stort antal Ducati-modeller, bland annat 748 Strada Biposto, 748 S Biposto/Monoposto, 749 Biposto, 749 S Biposto/Monoposto och 916 Strada Biposto. Se hela listan över passande fordon nedan.

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
Ducati748 748 R Sport Production2000
Ducati748 748 S Biposto/Monoposto1997
Ducati748 748 S Biposto/Monoposto1998
Ducati748 748 S Biposto/Monoposto2000
Ducati748 748 S Biposto/Monoposto2001
Ducati748 748 S Biposto/Monoposto2002
Ducati748 748 SP Sport Production1995
Ducati748 748 SP Sport Production1996
Ducati748 748 SP Sport Production1997
Ducati748 748 SPS Sport Production1998
Ducati748 748 SPS Sport Production1999
Ducati748 748 Strada Biposto1995
Ducati748 748 Strada Biposto1996
Ducati748 748 Strada Biposto1997
Ducati748 748 Strada Biposto1998
Ducati748 748 Strada Biposto1999
Ducati748 748 Strada Biposto2000
Ducati748 748 Strada Biposto2001
Ducati748 748 Strada Biposto2002
Ducati748 748 Strada Biposto2003
Ducati749 749 Biposto2003
Ducati749 749 Biposto2004
Ducati749 749 Biposto2005
Ducati749 749 Biposto2006
Ducati749 749 Biposto2007
Ducati749 749 Dark2004
Ducati749 749 Dark2005
Ducati749 749 Dark2006
Ducati749 749 Dark2007
Ducati749 749 S Biposto/Monoposto2003
Ducati749 749 S Biposto/Monoposto2004
Ducati749 749 S Biposto/Monoposto2005
Ducati749 749 S Biposto/Monoposto2006
Ducati749 749 S Biposto/Monoposto2007
Ducati888 888 Strada1993
Ducati916 916 Senna I Monoposto1995
Ducati916 916 Senna I Monoposto1996
Ducati916 916 Senna II Monoposto1997
Ducati916 916 Senna III Monoposto1998
Ducati916 916 SP Sport Production1994
Ducati916 916 SP Sport Production1995
Ducati916 916 SP Sport Production1996
Ducati916 916 SP Sport Production1997
Ducati916 916 Strada Biposto1994
Ducati916 916 Strada Biposto1995
Ducati916 916 Strada Biposto1996
Ducati916 916 Strada Biposto1997
Ducati916 916 Strada Biposto1998
Ducati916 996 SPS 996 Sport Production1997
Ducati916 996 SPS 996 Sport Production1998
Ducati996 996 Biposto/Monoposto1999
Ducati996 996 Biposto/Monoposto2000
Ducati996 996 Biposto/Monoposto2001
Ducati996 996 S Biposto/Monoposto2001
Ducati996 996 SPS Sport Production1999
Ducati998 998 Biposto/Monoposto2002
Ducati998 998 Biposto/Monoposto2003
Ducati999 999 Biposto/Monoposto2003
Ducati999 999 Biposto/Monoposto2004
Ducati999 999 Biposto/Monoposto2005
Ducati999 999 Biposto/Monoposto2006
DucatiMonster 6002000
DucatiMonster 6002001
DucatiMonster 600 City2000
DucatiMonster 600 City Dark2000
DucatiMonster 600 Dark2000
DucatiMonster 600 Dark2001
DucatiMonster 600 Metallic2000
DucatiMonster 600 Metallic2001
DucatiMonster 7502000
DucatiMonster 7502001
DucatiMonster 750 Dark2001
DucatiMonster 750 Metallic2000
DucatiMonster 750 Metallic2001
DucatiMonster 900 ie2000
DucatiMonster 900 ie2001
DucatiMonster 900 ie City2000
DucatiMonster 900 ie City Dark2000
DucatiMonster 900 ie Cromo2001
DucatiMonster 900 ie Dark2000
DucatiMonster 900 ie Dark2001
DucatiMonster 900 ie Metallic2000
DucatiMonster 900 ie Metallic2001
DucatiMonster 900 S ie Special2000
DucatiMonster 900 S ie Special2001
DucatiMultistrada 11002008
DucatiMultistrada 11002009
DucatiMultistrada DS 10002003
DucatiMultistrada DS 10002004
DucatiMultistrada DS 10002005
DucatiMultistrada DS 10002006
DucatiST2 944 Sporttouring1997
DucatiST2 944 Sporttouring1998
DucatiST4 916 Sporttouring1999
DucatiSupersport 750 SS ie Carenata1999
DucatiSupersport 750 SS ie Carenata2001
DucatiSupersport 750 SS ie Nuda2001
DucatiSupersport 900 SS ie Carenata1999
DucatiSupersport 900 SS ie Carenata2001
DucatiSupersport 900 SS ie Carenata2002
DucatiSupersport 900 SS ie Nuda1999
DucatiSupersport 900 SS ie Nuda2001
DucatiSupersport 900 SS ie Nuda2002


Kategorier