Sök
Filters

GAFFEL OLJETÄTNINGSSATS SKF 41X54X9 MED DAMMLOCK

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 735.04.69
Leveranstid: 1-5 dagar
480,00 kr

Farve / sort

 

sæt indeholder

- 1x radial akseltætning 41 x 54 x 9

- 1x støvhætte 41 x 54,4 x 5,8

 

 

SKF gaffelolietætning

Ved udviklingen af gaffelolietætninger og gaffeltætningsringe lagde SKF særlig vægt på tætningsevnen.
Det betyder, at materialer af højeste kvalitet bevidst blev valgt til SKF's gaffeltætningsringe og SKF's smudsviskere.

 

En stor fordel ved SKF's tætningssæt er, at de har en meget god stick-slip-effekt.
Stick-slip-effekten er meget lav, og SKF garanterer derfor en meget god, følsom reaktion fra motorcykelgaflen og mountainbike-gaflen. Gaffelens respons forbedres med 20%.
Desuden suger gaflen med SKF-sæt mindre luft ind i forgaflen via tætningen, og dermed reduceres gaffelens oppumpning betydeligt.


Technical Data:
Oil seal: inner diameter:   41 mm
Oil seal: outer diameter:   54 mm
Oil seal: height at outer diameter:   9 mm
Oil seal: total height:   9 mm
Dust Cap: inner diamter:   41 mm
Dust Caps: outer diameter:   54.4 mm
Dust Cap: height at outer diameter:   5.8 mm
Manufacturer:   SKF

Farve / sort

 

sæt indeholder

- 1x radial akseltætning 41 x 54 x 9

- 1x støvhætte 41 x 54,4 x 5,8

 

 

SKF gaffelolietætning

Ved udviklingen af gaffelolietætninger og gaffeltætningsringe lagde SKF særlig vægt på tætningsevnen.
Det betyder, at materialer af højeste kvalitet bevidst blev valgt til SKF's gaffeltætningsringe og SKF's smudsviskere.

 

En stor fordel ved SKF's tætningssæt er, at de har en meget god stick-slip-effekt.
Stick-slip-effekten er meget lav, og SKF garanterer derfor en meget god, følsom reaktion fra motorcykelgaflen og mountainbike-gaflen. Gaffelens respons forbedres med 20%.
Desuden suger gaflen med SKF-sæt mindre luft ind i forgaflen via tætningen, og dermed reduceres gaffelens oppumpning betydeligt.


Technical Data:
Oil seal: inner diameter:   41 mm
Oil seal: outer diameter:   54 mm
Oil seal: height at outer diameter:   9 mm
Oil seal: total height:   9 mm
Dust Cap: inner diamter:   41 mm
Dust Caps: outer diameter:   54.4 mm
Dust Cap: height at outer diameter:   5.8 mm
Manufacturer:   SKF

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
BuellX1 1200 i.e.1999
BuellX1 1200 i.e.2000
BuellX1 1200 i.e.2001
BuellX1 1200 i.e.2002
BuellXB12R 1200 i.e.2004
BuellXB12Scg 1200 i.e.2007
BuellXB12Scg 1200 i.e.2008
BuellXB12Scg 1200 i.e.2009
BuellXB12Scg 1200 i.e.2010
BuellXB9R 1000 i.e.2002
BuellXB9R 1000 i.e.2003
BuellXB9R 1000 i.e.2004
BuellXB9S 1000 i.e.2003
BuellXB9S 1000 i.e.2004
Ducati851 8511991
Ducati851 8511992
Ducati888 8881994
Ducati888 8881995
Ducati888 8881996
Ducati888 888 SP51993
DucatiMonster 7501996
DucatiMonster 7501997
DucatiMonster 9001993
DucatiMonster 9001994
DucatiMonster 9001995
DucatiMonster 9001996
DucatiMonster 9001997
DucatiMonster 9001998
DucatiMonster 9001999
DucatiMonster 900 S1998
DucatiMonster 900 S1999
DucatiScrambler 4002016
DucatiScrambler 4002017
DucatiScrambler 4002018
DucatiScrambler 4002019
DucatiScrambler 4002020
DucatiScrambler 4002021
DucatiSL 9001992
DucatiSL 9001993
DucatiSL 9001994
DucatiSL 9001995
DucatiSL 9001996
DucatiSL 9001997
DucatiSupersport 350 SS1989
DucatiSupersport 350 SS1990
DucatiSupersport 350 SS1991
DucatiSupersport 350 SS1992
DucatiSupersport 350 SS1993
DucatiSupersport 750 SS1991
DucatiSupersport 750 SS1992
DucatiSupersport 750 SS1993
DucatiSupersport 750 SS1994
DucatiSupersport 750 SS1995
DucatiSupersport 750 SS1996
DucatiSupersport 750 SS1997
DucatiSupersport 750 SS1998
DucatiSupersport 900 SS1990
DucatiSupersport 900 SS1991
DucatiSupersport 900 SS1992
DucatiSupersport 900 SS1993
DucatiSupersport 900 SS1994
DucatiSupersport 900 SS1995
DucatiSupersport 900 SS1996
DucatiSupersport 900 SS1997
DucatiSupersport 900 SS1998
DucatiSupersport 900 SS FE1998
HondaCB 1100 A2013
HondaCB 1100 A2014
HondaCB 1100 A2015
HondaCB 1100 A2016
HondaCB 1100 EX CA2017
HondaCB 1100 EX CA2018
HondaCB 1100 EX CA2019
HondaCB 1100 EX CA2020
HondaCB 1100 EX CA2021
HondaCB 1100 EX SA2014
HondaCB 1100 EX SA2015
HondaCB 1100 EX SA2016
HondaCB 125 R2018
HondaCB 125 R2019
HondaCB 125 R2020
HondaCB 300 R NA2018
HondaCB 300 R NA2019
HondaCB 300 R NA2020
HondaCB 300 R NA2021
HondaCB 500 F2013
HondaCB 500 F2014
HondaCB 500 F2015
HondaCB 500 FA2013
HondaCB 500 FA2014
HondaCB 500 FA2015
HondaCB 500 FA2016
HondaCB 500 FA2017
HondaCB 500 FA2018
HondaCB 500 X2015
HondaCB 500 XA2013
HondaCB 500 XA2014
HondaCB 500 XA2015
HondaCB 500 XA2016
HondaCB 500 XA2017
HondaCB 500 XA2018
HondaCB 600 F2005
HondaCB 600 F2006
HondaCB 600 F2007
HondaCB 600 F2008
HondaCB 600 F2009
HondaCB 600 F2010
HondaCB 600 F2011
HondaCB 600 F2012
HondaCB 600 F2013
HondaCB 600 F2014
HondaCB 600 F2015
HondaCB 600 FA2007
HondaCB 600 FA2008
HondaCB 600 FA2009
HondaCB 600 FA2010
HondaCB 600 FA2011
HondaCB 600 FA2012
HondaCB 600 FA2013
HondaCB 600 FA2014
HondaCB 600 FA2015
HondaCB 650 F2016
HondaCB 650 FA2014
HondaCB 650 FA2015
HondaCB 650 FA2016
HondaCB 650 FA2017
HondaCB 650 FA2018
HondaCB 7501991
HondaCB 7501992
HondaCB-1 400 F1989
HondaCB-1 400 F1990
HondaCBF 10002006
HondaCBF 10002007
HondaCBF 10002008
HondaCBF 10002009
HondaCBF 10002010
HondaCBF 1000 A2006
HondaCBF 1000 A2007
HondaCBF 1000 A2008
HondaCBF 1000 A2009
HondaCBF 1000 A2010
HondaCBF 1000 A2011
HondaCBF 1000 A2012
HondaCBF 1000 F2010
HondaCBF 1000 F2011
HondaCBF 1000 F2012
HondaCBF 1000 F2013
HondaCBF 1000 F2014
HondaCBF 1000 FA2010
HondaCBF 1000 FA2011
HondaCBF 1000 FA2012
HondaCBF 1000 FA2013
HondaCBF 1000 FA2014
HondaCBF 1000 FA2015
HondaCBF 1000 FA2016
HondaCBF 600 N2008
HondaCBF 600 N2009
HondaCBF 600 N2010
HondaCBF 600 NA2008
HondaCBF 600 NA2009
HondaCBF 600 NA2010
HondaCBF 600 NA2011
HondaCBF 600 NA2012
HondaCBF 600 NA2013
HondaCBF 600 S2008
HondaCBF 600 S2009
HondaCBF 600 S2010
HondaCBF 600 SA2008
HondaCBF 600 SA2009
HondaCBF 600 SA2010
HondaCBF 600 SA2011
HondaCBF 600 SA2012
HondaCBF 600 SA2013
HondaCBR 1000 F1987
HondaCBR 1000 F1988
HondaCBR 1000 F1989
HondaCBR 1000 F1990
HondaCBR 1000 F1991
HondaCBR 1000 F1992
HondaCBR 1000 F1993
HondaCBR 1000 F1994
HondaCBR 1000 F1995
HondaCBR 1000 F1996
HondaCBR 1000 F1997
HondaCBR 1000 F1998
HondaCBR 1000 F1999
HondaCBR 1000 F2000
HondaCBR 500 RA2013
HondaCBR 500 RA2014
HondaCBR 500 RA2015
HondaCBR 500 RA2016
HondaCBR 500 RA2017
HondaCBR 500 RA2018
HondaCBR 600 F2011
HondaCBR 600 F2012
HondaCBR 600 F2013
HondaCBR 600 FA2011
HondaCBR 600 FA2012
HondaCBR 600 FA2013
HondaCBR 600 RR2005
HondaCBR 600 RR2006
HondaCBR 600 RR2007
HondaCBR 600 RR2008
HondaCBR 600 RR2009
HondaCBR 600 RR2010
HondaCBR 600 RR2011
HondaCBR 600 RR2012
HondaCBR 600 RR2013
HondaCBR 600 RR2014
HondaCBR 600 RR2015
HondaCBR 600 RR2016
HondaCBR 600 RRA2009
HondaCBR 600 RRA2010
HondaCBR 600 RRA2011
HondaCBR 600 RRA2012
HondaCBR 600 RRA2013
HondaCBR 600 RRA2014
HondaCBR 600 RRA2015
HondaCBR 600 RRA2016
HondaCBR 650 FA2014
HondaCBR 650 FA2015
HondaCBR 650 FA2016
HondaCBR 650 FA2017
HondaCBR 650 FA2018
HondaCMX 500 A2017
HondaCMX 500 A2018
HondaCMX 500 A2019
HondaCTX 700 D2014
HondaCTX 700 D2015
HondaCTX 700 D2016
HondaCTX 700 D2017
HondaCTX 700 ND2014
HondaCTX 700 ND2015
HondaCTX 700 ND2016
HondaGL 1200 A1984
HondaGL 1200 A1985
HondaGL 1200 A1986
HondaGL 1200 D1984
HondaGL 1200 D1985
HondaGL 1200 D1986
HondaGL 1200 D1987
HondaGL 1200 D1988
HondaGL 15001988
HondaGL 15001989
HondaGL 15001990
HondaGL 1500 SE1991
HondaGL 1500 SE1992
HondaGL 1500 SE1993
HondaGL 1500 SE1994
HondaGL 1500 SE1995
HondaGL 1500 SE1996
HondaGL 1500 SE1997
HondaGL 1500 SE1998
HondaGL 1500 SE1999
HondaGL 1500 SE2000
HondaNC 700 D2012
HondaNC 700 D2013
HondaNC 700 S2012
HondaNC 700 S2013
HondaNC 700 S2014
HondaNC 700 SA2012
HondaNC 700 SA2013
HondaNC 700 SA2014
HondaNC 700 SD2012
HondaNC 700 SD2013
HondaNC 700 SD2014
HondaNC 700 X2012
HondaNC 700 X2013
HondaNC 700 X2014
HondaNC 700 XA2012
HondaNC 700 XA2013
HondaNC 700 XA2014
HondaNC 700 XD2012
HondaNC 700 XD2013
HondaNC 700 XD2014
HondaNC 750 D2014
HondaNC 750 D2015
HondaNC 750 D2016
HondaNC 750 D2017
HondaNC 750 SA2014
HondaNC 750 SA2015
HondaNC 750 SA2016
HondaNC 750 SA2017
HondaNC 750 SD2014
HondaNC 750 SD2015
HondaNC 750 SD2016
HondaNC 750 SD2017
HondaNC 750 XA2014
HondaNC 750 XA2015
HondaNC 750 XA2016
HondaNC 750 XA2017
HondaNC 750 XD2014
HondaNC 750 XD2015
HondaNC 750 XD2016
HondaNC 750 XD2017
HondaNSA 700 A2008
HondaNSA 700 A2009
HondaNSA 700 A2010
HondaNSA 700 A2011
HondaNSR 250 R1988
HondaNSR 250 R SP1988
HondaNT 650 GT1988
HondaNT 650 GT1989
HondaNT 650 GT1990
HondaNT 650 V2001
HondaNT 650 V2002
HondaNT 650 V2003
HondaNT 650 V2004
HondaNT 650 V2005
HondaNT 700 V2006
HondaNT 700 V2007
HondaNT 700 V2008
HondaNT 700 V2009
HondaNT 700 V2010
HondaNT 700 V2011
HondaNT 700 V2012
HondaNT 700 V2013
HondaNT 700 VA2006
HondaNT 700 VA2007
HondaNT 700 VA2008
HondaNT 700 VA2009
HondaNT 700 VA2010
HondaNT 700 VA2011
HondaNT 700 VA2012
HondaNT 700 VA2013
HondaNT 700 VA2014
HondaNT 700 VA2015
HondaNT 700 VA2016
HondaNTV 6001988
HondaNTV 6001989
HondaNTV 6001990
HondaNTV 6001991
HondaNTV 6501988
HondaNTV 6501989
HondaNTV 6501990
HondaNTV 6501991
HondaNTV 6501992
HondaNTV 6501993
HondaNTV 6501994
HondaNTV 6501995
HondaNTV 6501996
HondaNTV 6501997
HondaNX 6501988
HondaNX 6501989
HondaNX 6501990
HondaNX 6501991
HondaNX 6501992
HondaNX 6501993
HondaNX 6501994
HondaNX 6501995
HondaNX 6501996
HondaNX 6501997
HondaNX 6501998
HondaNX 6501999
HondaNX 6502000
HondaPC 8001989
HondaPC 8001990
HondaRVF 750 R1994
HondaRVF 750 R1995
HondaRVF 750 R1996
HondaRVF 750 R1997
HondaSLR 6501997
HondaSLR 6501998
HondaST 11001990
HondaST 11001991
HondaST 11001992
HondaST 11001993
HondaST 11001994
HondaST 11001995
HondaST 11001996
HondaST 11001997
HondaST 11001998
HondaST 11001999
HondaST 11002000
HondaST 11002001
HondaST 1100 A1992
HondaST 1100 A1993
HondaST 1100 A1994
HondaST 1100 A1995
HondaVF 1000 F1984
HondaVF 1000 F1985
HondaVF 1000 F21985
HondaVF 1000 R1984
HondaVF 1000 R1985
HondaVF 1000 R1986
HondaVF 1100 C1983
HondaVF 1100 C1984
HondaVF 1100 C1985
HondaVF 1100 C1986
HondaVF 750 C1993
HondaVF 750 C1994
HondaVF 750 C1995
HondaVF 750 C1996
HondaVF 750 C1997
HondaVF 750 C1998
HondaVF 750 C1999
HondaVF 750 C2000
HondaVFR 400 RIII1989
HondaVFR 750 F1988
HondaVFR 750 F1989
HondaVFR 750 F1990
HondaVFR 750 F1991
HondaVFR 750 F1992
HondaVFR 750 F1993
HondaVFR 750 F1994
HondaVFR 750 F1995
HondaVFR 750 F1996
HondaVFR 750 F1997
HondaVFR 800 FI1998
HondaVFR 800 FI1999
HondaVFR 800 FI2000
HondaVFR 800 FI2001
HondaVT 1100 C1988
HondaVT 1100 C1989
HondaVT 1100 C1994
HondaVT 1100 C1995
HondaVT 1100 C21995
HondaVT 1100 C21996
HondaVT 1100 C21997
HondaVT 1100 C21998
HondaVT 1100 C21999
HondaVT 1100 C22000
HondaVT 1100 C31998
HondaVT 1100 C31999
HondaVT 1100 C32000
HondaVT 750 DC2000
HondaVT 750 DC2001
HondaVT 750 DC2002
HondaVT 750 DC2003
HondaVT 750 S2010
HondaVT 750 S2011
HondaVT 750 S2012
HondaVT 750 S2013
HondaVT 750 S2014
HondaVTR 1000 F1997
HondaVTR 1000 F1998
HondaVTR 1000 F1999
HondaVTR 1000 F2000
HondaVTR 1000 F2001
HondaVTR 1000 F2002
HondaVTR 1000 F2003
HondaVTR 1000 F2004
HondaVTR 1000 F2005
HondaVTR 1000 F2006
HondaVTR 2502009
HondaVTR 2502010
HondaVTR 2502011
HondaVTX 13002003
HondaVTX 13002004
HondaVTX 13002005
HondaVTX 13002006
HondaVTX 13002007
HondaX-ADV 7502017
HondaX-ADV 7502018
HondaX-ADV 7502019
HondaX-ADV 7502020
HondaXL 600 LM1985
HondaXL 600 LM1986
HondaXL 600 LM1987
HondaXL 600 R1985
HondaXL 600 R1986
HondaXL 600 R1987
HondaXL 600 RM1986
HondaXL 600 V1987
HondaXL 600 V1988
HondaXL 600 V1989
HondaXL 600 V1990
HondaXL 600 V1991
HondaXL 600 V1992
HondaXL 600 V1993
HondaXL 600 V1994
HondaXL 600 V1995
HondaXL 600 V1996
HondaXL 600 V1997
HondaXL 600 V1998
HondaXL 600 V1999
HondaXL 600 V2000
HondaXL 650 V2000
HondaXL 650 V2001
HondaXL 650 V2002
HondaXL 650 V2003
HondaXL 650 V2004
HondaXL 650 V2005
HondaXL 650 V2006
HondaXL 650 V2007
HondaXL 700 V2008
HondaXL 700 V2009
HondaXL 700 V2010
HondaXL 700 V2011
HondaXL 700 VA2008
HondaXL 700 VA2009
HondaXL 700 VA2010
HondaXL 700 VA2011
HondaXL 700 VA2012
HondaXL 700 VA2013
KawasakiKawasaki Ninja 1000 SX2022
KawasakiKawasaki Ninja 400 G2020
KawasakiKLE 300 C2017
KawasakiKLE 300 C2018
KawasakiKLE 300 C2019
KawasakiKLE 300 C2020
KawasakiKLE 300 C2021
KawasakiKLE 300 C2022
KawasakiKLE 650 A2007
KawasakiKLE 650 B2007
KawasakiKLE 650 B2008
KawasakiKLE 650 B2009
KawasakiKLE 650 C2014
KawasakiKLE 650 D2010
KawasakiKLE 650 D2011
KawasakiKLE 650 D2012
KawasakiKLE 650 D2013
KawasakiKLE 650 D2014
KawasakiKLE 650 E2015
KawasakiKLE 650 E2016
KawasakiKLE 650 F2015
KawasakiKLE 650 F2016
KawasakiKLE 650 F2017
KawasakiKLE 650 F2018
KawasakiKLE 650 F2019
KawasakiKLE 650 F2020
KawasakiKLE 650 F2021
KawasakiKLE 650 H2022
KawasakiNinja 1000 SX2020
KawasakiNinja 1000 SX2021
KawasakiNinja 1000 SX2022
KawasakiNinja 400 G2018
KawasakiNinja 400 G2019
KawasakiNinja 400 G2020
KawasakiNinja 400 G2021
KawasakiVN 1500 D1996
KawasakiVN 1500 D1997
KawasakiVN 1500 F1998
KawasakiVN 1500 F1999
KawasakiVN 1500 FI2000
KawasakiVN 1500 FI2001
KawasakiVN 1500 FI2002
KawasakiVN 1500 FI2003
KawasakiVN 1500 FI2004
KawasakiVN 1500 FI N2000
KawasakiVN 1500 FI N2001
KawasakiVN 1500 FI N2002
KawasakiVN 1500 G1998
KawasakiVN 1500 G1999
KawasakiVN 1500 H1998
KawasakiVN 1500 H1999
KawasakiVN 1500 J1999
KawasakiVN 1500 J2000
KawasakiVN 1500 R2001
KawasakiVN 1500 R2002
KawasakiVN 1500 R2003
KawasakiVN 800 A1995
KawasakiVN 800 A1996
KawasakiVN 800 A1997
KawasakiVN 800 A1998
KawasakiVN 800 A1999
KawasakiVN 800 B1996
KawasakiVN 800 B1997
KawasakiVN 800 B1998
KawasakiVN 800 B1999
KawasakiVN 800 B2000
KawasakiVN 800 B2001
KawasakiVN 800 B2002
KawasakiVN 800 B2003
KawasakiVN 800 B2004
KawasakiVN 800 B2005
KawasakiVN 800 B2006
KawasakiVN 800 C1999
KawasakiVN 800 C2000
KawasakiVN 800 E2001
KawasakiVN 800 E2002
KawasakiVN 800 E2003
KawasakiVN 900 B2006
KawasakiVN 900 B2007
KawasakiVN 900 B2008
KawasakiVN 900 B2009
KawasakiVN 900 B2010
KawasakiVN 900 B2011
KawasakiVN 900 B2012
KawasakiVN 900 B2013
KawasakiVN 900 B2014
KawasakiVN 900 B2015
KawasakiVN 900 B2016
KawasakiVN 900 B2017
KawasakiVN 900 C2007
KawasakiVN 900 C2008
KawasakiVN 900 C2009
KawasakiVN 900 C2010
KawasakiVN 900 C2011
KawasakiVN 900 C2012
KawasakiVN 900 C2013
KawasakiVN 900 C2014
KawasakiVN 900 C2015
KawasakiVN 900 C2016
KawasakiVN 900 C2017
KawasakiVN-15 1500 A1988
KawasakiVN-15 1500 A1989
KawasakiVN-15 1500 A1990
KawasakiVN-15 1500 C1994
KawasakiVN-15 1500 C1995
KawasakiVN-15 1500 SE B1988
KawasakiVN-15 1500 SE B1989
KawasakiVN-15 1500 SE B1990
KawasakiVN-15 1500 SE B1991
KawasakiVN-15 1500 SE B1992
KawasakiVN-15 1500 SE B1993
KawasakiVN-15 1500 SE B1994
KawasakiZ 1000 A2003
KawasakiZ 1000 A2004
KawasakiZ 1000 A2005
KawasakiZ 1000 A2006
KawasakiZ 1000 B2007
KawasakiZ 1000 B2008
KawasakiZ 1000 B2009
KawasakiZ 1000 C2007
KawasakiZ 1000 C2008
KawasakiZ 1000 C2009
KawasakiZ 1000 D2010
KawasakiZ 1000 D2011
KawasakiZ 1000 D2012
KawasakiZ 1000 D2013
KawasakiZ 1000 E2010
KawasakiZ 1000 E2011
KawasakiZ 1000 E2012
KawasakiZ 1000 E2013
KawasakiZ 1000 F2014
KawasakiZ 1000 F2015
KawasakiZ 1000 F2016
KawasakiZ 1000 G2014
KawasakiZ 1000 G2015
KawasakiZ 1000 G2016
KawasakiZ 1000 H2017
KawasakiZ 1000 H2018
KawasakiZ 1000 H2019
KawasakiZ 1000 H2020
KawasakiZ 1000 R2017
KawasakiZ 1000 R2018
KawasakiZ 1000 R2019
KawasakiZ 1000 R2020
KawasakiZ 1000 R2021
KawasakiZ 1000 SX2011
KawasakiZ 1000 SX2012
KawasakiZ 1000 SX2013
KawasakiZ 1000 SX2014
KawasakiZ 1000 SX2015
KawasakiZ 1000 SX2016
KawasakiZ 1000 SX2017
KawasakiZ 1000 SX2018
KawasakiZ 1000 SX2019
KawasakiZ 400 D2019
KawasakiZ 400 D2020
KawasakiZ 400 D2021
KawasakiZ 750 R2011
KawasakiZ 750 R2012
KawasakiZ 750 R2013
KawasakiZ 750 R2014
KawasakiZX-6R 600 P2007
KawasakiZX-6R 600 P2008
KawasakiZX-6R 600 R2009
KawasakiZX-6R 600 R2010
KawasakiZX-6R 600 R2011
KawasakiZX-6R 600 R2012
KawasakiZX-6R 600 R2013
KawasakiZX-6R 600 R2014
KawasakiZX-6R 600 R2015
KawasakiZX-6R 600 R2016
KawasakiZX-6R 600 R2017
KawasakiZX-6R 636 E2013
KawasakiZX-6R 636 E2014
KawasakiZX-6R 636 E2015
KawasakiZX-6R 636 E2016
KawasakiZX-6R 636 F2013
KawasakiZX-6R 636 F2014
KawasakiZX-6R 636 F2015
KawasakiZX-6R 636 F2016
KawasakiZX-6R 636 F2017
KawasakiZX-6R 636 G2019
KawasakiZX-6R 636 G2020
KawasakiZX-6RR 600 N2005
KawasakiZX-6RR 600 N2006
KawasakiZXR 400 L1991
KawasakiZXR 400 L1992
KawasakiZXR 400 L1993
KawasakiZXR 400 L1994
KawasakiZXR 400 L1995
KawasakiZXR 400 L1996
KawasakiZXR 400 L1997
KawasakiZXR 400 L1998
KawasakiZXR 400 L1999
KawasakiZZR 600 D1990
KawasakiZZR 600 D1991
KawasakiZZR 600 D1992
KawasakiZZR 600 E1993
KawasakiZZR 600 E1994
KawasakiZZR 600 E1995
KawasakiZZR 600 E1996
KawasakiZZR 600 E1997
KawasakiZZR 600 E1998
KawasakiZZR 600 E1999
KawasakiZZR 600 E2000
KawasakiZZR 600 E2001
KawasakiZZR 600 E2002
KawasakiZZR 600 E2003
KawasakiZZR 600 E2004
SuzukiDR 350 SH1992
SuzukiDR 350 SH1993
SuzukiDR 350 SH1994
SuzukiGSX 1100 F1988
SuzukiGSX 1100 F1989
SuzukiGSX 1100 F1990
SuzukiGSX 1100 F1991
SuzukiGSX 1100 F1992
SuzukiGSX 1100 F1993
SuzukiGSX 1100 F1994
SuzukiGSX 1100 F1995
SuzukiGSX 1100 F1996
SuzukiGSX 400 SS1992
SuzukiGSX 400 SS1993
SuzukiGSX 400 SS1994
SuzukiGSX 600 F1988
SuzukiGSX 600 F1989
SuzukiGSX 600 F1990
SuzukiGSX 600 F1991
SuzukiGSX 600 F1992
SuzukiGSX 600 F1993
SuzukiGSX 600 F1994
SuzukiGSX 600 F1995
SuzukiGSX 600 F1996
SuzukiGSX 600 F1997
SuzukiGSX 600 F1998
SuzukiGSX 600 F1999
SuzukiGSX 600 F2000
SuzukiGSX 600 F2001
SuzukiGSX 600 FU1988
SuzukiGSX 600 FU1989
SuzukiGSX 600 FU1990
SuzukiGSX 600 FU1991
SuzukiGSX 600 FU1992
SuzukiGSX 600 FU1993
SuzukiGSX 600 FU1994
SuzukiGSX 600 FU1995
SuzukiGSX 600 FU1996
SuzukiGSX 600 FU1997
SuzukiGSX 600 FU1998
SuzukiGSX 600 FU1999
SuzukiGSX 600 FU2000
SuzukiGSX 600 FU2001
SuzukiGSX 600 FU21988
SuzukiGSX 600 FU21989
SuzukiGSX 600 FU21990
SuzukiGSX 600 FU21991
SuzukiGSX 600 FU21992
SuzukiGSX 600 FU21993
SuzukiGSX 600 FU21994
SuzukiGSX 600 FU21995
SuzukiGSX 600 FU21996
SuzukiGSX 600 FU21997
SuzukiGSX 750 F1989
SuzukiGSX 750 F1990
SuzukiGSX 750 F1991
SuzukiGSX 750 F1992
SuzukiGSX 750 F1993
SuzukiGSX 750 F1994
SuzukiGSX 750 F1995
SuzukiGSX 750 F1996
SuzukiGSX 750 F1997
SuzukiGSX 750 F1998
SuzukiGSX 750 F1999
SuzukiGSX 750 F2000
SuzukiGSX 750 F2001
SuzukiGSX 750 F2002
SuzukiGSX 750 F2003
SuzukiGSX 750 F2004
SuzukiGSX 750 F2005
SuzukiGSX 750 F2006
SuzukiGSX-R 6002006
SuzukiGSX-R 6002007
SuzukiGSX-R 6002008
SuzukiGSX-R 6002009
SuzukiGSX-R 6002010
SuzukiGSX-R 6002011
SuzukiGSX-R 6002012
SuzukiGSX-R 6002013
SuzukiGSX-R 6002014
SuzukiGSX-R 6002015
SuzukiGSX-R 6002016
SuzukiGSX-R 6002017
SuzukiGSX-R 600 U22006
SuzukiGSX-R 600 U22007
SuzukiGSX-R 600 U22008
SuzukiGSX-R 600 U32006
SuzukiGSX-R 600 U32007
SuzukiGSX-R 600 U32008
SuzukiGSX-R 600 UE2009
SuzukiGSX-R 600 UE2010
SuzukiGSX-R 600 UE2011
SuzukiGSX-R 600 UE2012
SuzukiGSX-R 600 UE2013
SuzukiGSX-R 600 UF2009
SuzukiGSX-R 600 UF2010
SuzukiGSX-R 600 UF2011
SuzukiGSX-R 600 UF2012
SuzukiGSX-R 600 UF2013
SuzukiGSX-R 600 UF2014
SuzukiGSX-R 600 UF2015
SuzukiGSX-R 600 UF2016
SuzukiGSX-R 7501990
SuzukiGSX-R 7501991
SuzukiGSX-R 7502006
SuzukiGSX-R 7502007
SuzukiGSX-R 7502008
SuzukiGSX-R 7502009
SuzukiGSX-R 7502010
SuzukiGSX-R 7502011
SuzukiGSX-R 7502012
SuzukiGSX-R 7502013
SuzukiGSX-R 7502014
SuzukiGSX-R 7502015
SuzukiGSX-R 7502016
SuzukiGSX-R 7502017
SuzukiGSX-R 7502018
SuzukiGSX-R 750 U22006
SuzukiGSX-R 750 U22007
SuzukiGSX-R 750 U22008
SuzukiGSX-R 750 UF2009
SuzukiGSX-R 750 UF2010
SuzukiGSX-R 750 UF2011
SuzukiGSX-R 750 UF2012
SuzukiGSX-R 750 UF2013
SuzukiGSX-R 750 UF2014
SuzukiGSX-R 750 UF2015
SuzukiGSX-R 750 UF2016
SuzukiGSX-R 750 W1992
SuzukiGSX-R 750 W1993
SuzukiRF 600 R1993
SuzukiRF 600 R1994
SuzukiRF 600 R1995
SuzukiRF 600 R1996
SuzukiRF 600 RU1993
SuzukiRF 600 RU1994
SuzukiRF 600 RU1995
SuzukiRF 600 RU1996
SuzukiRGV 2501989
SuzukiRGV 2501990
SuzukiRGV 2501991
SuzukiRGV 2501992
SuzukiRGV 2501993
SuzukiSFV 6502009
SuzukiSFV 6502010
SuzukiSFV 6502011
SuzukiSFV 6502012
SuzukiSFV 6502013
SuzukiSFV 6502014
SuzukiSFV 6502015
SuzukiSFV 6502016
SuzukiSFV 650 A2009
SuzukiSFV 650 A2010
SuzukiSFV 650 A2011
SuzukiSFV 650 A2012
SuzukiSFV 650 A2013
SuzukiSFV 650 A2014
SuzukiSFV 650 A2015
SuzukiSFV 650 A2016
SuzukiSFV 650 AUE2013
SuzukiSFV 650 AUE2014
SuzukiSFV 650 AUE2015
SuzukiSFV 650 AUE2016
SuzukiSFV 650 U2009
SuzukiSFV 650 U2010
SuzukiSFV 650 U2011
SuzukiSFV 650 U2012
SuzukiSFV 650 U2013
SuzukiSFV 650 U2014
SuzukiSFV 650 U2015
SuzukiSFV 650 U2016
SuzukiSFV 650 UA2009
SuzukiSFV 650 UA2010
SuzukiSFV 650 UA2011
SuzukiSFV 650 UA2012
SuzukiSV 6502003
SuzukiSV 6502004
SuzukiSV 6502005
SuzukiSV 6502006
SuzukiSV 6502007
SuzukiSV 6502008
SuzukiSV 6502009
SuzukiSV 650 A2007
SuzukiSV 650 A2008
SuzukiSV 650 A2009
SuzukiSV 650 A2016
SuzukiSV 650 A2017
SuzukiSV 650 A2018
SuzukiSV 650 A2019
SuzukiSV 650 A2020
SuzukiSV 650 A2021
SuzukiSV 650 A2022
SuzukiSV 650 AU2016
SuzukiSV 650 AU2017
SuzukiSV 650 AU2018
SuzukiSV 650 AU2019
SuzukiSV 650 AU2020
SuzukiSV 650 AU2021
SuzukiSV 650 AU2022
SuzukiSV 650 S2003
SuzukiSV 650 S2004
SuzukiSV 650 S2005
SuzukiSV 650 S2006
SuzukiSV 650 S2007
SuzukiSV 650 S2008
SuzukiSV 650 S2009
SuzukiSV 650 S2010
SuzukiSV 650 S2011
SuzukiSV 650 S2012
SuzukiSV 650 S2013
SuzukiSV 650 S2014
SuzukiSV 650 S2015
SuzukiSV 650 S2016
SuzukiSV 650 SA2007
SuzukiSV 650 SA2008
SuzukiSV 650 SA2009
SuzukiSV 650 SA2010
SuzukiSV 650 SU2003
SuzukiSV 650 SU2004
SuzukiSV 650 SU2005
SuzukiSV 650 SU2006
SuzukiSV 650 SU2007
SuzukiSV 650 SU2008
SuzukiSV 650 SU2009
SuzukiSV 650 SU2010
SuzukiSV 650 SUA2007
SuzukiSV 650 SUA2008
SuzukiSV 650 U2003
SuzukiSV 650 U2004
SuzukiSV 650 U2005
SuzukiSV 650 U2006
SuzukiSV 650 U2007
SuzukiSV 650 U2008
SuzukiSV 650 U2009
SuzukiSV 650 UA2007
SuzukiSV 650 UA2008
SuzukiSV 650 UA2009
SuzukiSV 650 XA2018
SuzukiSV 650 XA2019
SuzukiSV 650 XA2020
SuzukiSV 650 XA2021
SuzukiSV 650 XA2022
SuzukiSV 650 XAU2018
SuzukiSV 650 XAU2019
SuzukiSV 650 XAU2020
SuzukiSV 650 XAU2021
SuzukiSV 650 XAU2022
SuzukiVL 1500 C15002005
SuzukiVL 1500 C15002006
SuzukiVL 1500 C15002007
SuzukiVL 1500 C15002008
SuzukiVL 1500 C15002009
SuzukiVL 1500 LC1998
SuzukiVL 1500 LC1999
SuzukiVL 1500 LC2000
SuzukiVL 1500 LC2001
SuzukiVL 1500 LC2002
SuzukiVL 1500 LC2003
SuzukiVL 1500 LC2004
SuzukiVL 8002001
SuzukiVL 8002002
SuzukiVL 8002003
SuzukiVL 8002004
SuzukiVL 8002005
SuzukiVL 800 C8002005
SuzukiVL 800 C8002006
SuzukiVL 800 C8002007
SuzukiVL 800 C8002008
SuzukiVL 800 C8002009
SuzukiVL 800 C8002010
SuzukiVL 800 C8002011
SuzukiVL 800 C8002012
SuzukiVL 800 C8002013
SuzukiVL 800 C8002014
SuzukiVL 800 C8002015
SuzukiVL 800 C8002016
SuzukiVL 800 C8002017
SuzukiVL 800 C800 UE2005
SuzukiVL 800 C800 UE2006
SuzukiVL 800 C800 UE2007
SuzukiVL 800 C800 UE2008
SuzukiVL 800 C800 UE2009
SuzukiVL 800 C800 UE2010
SuzukiVL 800 C800 UE2012
SuzukiVL 800 C800 UE2013
SuzukiVL 800 C800 UE2014
SuzukiVL 800 C800 UE2015
SuzukiVL 800 C800 UE2016
SuzukiVL 800 C800 UE2017
SuzukiVL 800 C800B2014
SuzukiVL 800 C800B2015
SuzukiVL 800 C800B2016
SuzukiVL 800 C800B UE2014
SuzukiVL 800 C800B UE2015
SuzukiVL 800 C800B UE2016
SuzukiVL 800 C800C2007