Filters
Stänga

Fotpedalsgummi Kawasaki originalreservdel 710.03.82 Kawasaki GPX 750 R

Fotväxlargummi Original spare part 92161-1532 Gummi till fotpedal. Halkfri yta och slitstarkt material. Passar flera modeller – se modell/år i listan.
Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 710.03.82
Tillverkarens artikelnummer: 92161-1532
Leveranstid: 1-5 arbetsdagar
79,00 kr
Klarna Payments Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Snabb leverans med GLS – din order kommer snabbt fram
  • Säker betalning – vi skyddar dina uppgifter
  • Dela upp betalningen med Klarna – enkelt och flexibelt
  • Hitta rätt delar – använd vår precisa sökmodul
  • Över 20 års erfarenhet

Fotpedalgummi Kawasaki originalreservdel för montering på motorcykelns fotpedal. Gummit bidrar till ett säkert och bekvämt grepp vid användning av pedalen. Kontrollera artikelnummer och utförande före köp.

  • Produkttyp: fotpedalgummi
  • Varumärke: Kawasaki
  • Artikelnummer (MPN): 710.03.82
  • Reservdelstyp: originalreservdel

Fotpedalgummit är avsett för utvalda Kawasaki-modeller, bland annat KE 100, KE 125, Z 400, KH 250 och S1 250 Mach 1. Se hela listan över passande fordon nedan.

Kontrollera exakt modell, årsmodell och monteringsposition mot fordonslistan före beställning.

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
KawasakiGPX 750 R1987
KawasakiGPX 750 R1988
KawasakiGPZ 11001981
KawasakiGPZ 11001982
KawasakiGPZ 750 R Ninja1985
KawasakiGPZ 750 Uni Trak1985
KawasakiH1 500 Mach 31969
KawasakiH1 500 Mach 31970
KawasakiH1 500 Mach 31971
KawasakiKE 1001976
KawasakiKE 1001977
KawasakiKE 1001978
KawasakiKE 1001979
KawasakiKE 1001980
KawasakiKE 1001981
KawasakiKE 1001982
KawasakiKE 1001983
KawasakiKE 1001984
KawasakiKE 1001985
KawasakiKE 1001986
KawasakiKE 1001987
KawasakiKE 1001988
KawasakiKE 1001989
KawasakiKE 1001990
KawasakiKE 1001991
KawasakiKE 1001992
KawasakiKE 1001993
KawasakiKE 1001994
KawasakiKE 1001995
KawasakiKE 1001996
KawasakiKE 1001997
KawasakiKE 1001998
KawasakiKE 1001999
KawasakiKE 1002000
KawasakiKE 1002001
KawasakiKE 1251976
KawasakiKE 1251977
KawasakiKE 1251978
KawasakiKE 1251979
KawasakiKE 1251980
KawasakiKE 1251981
KawasakiKE 1251982
KawasakiKE 1751979
KawasakiKE 1751980
KawasakiKE 1751981
KawasakiKE 1751982
KawasakiKH 2501976
KawasakiKH 2501977
KawasakiKH 2501978
KawasakiKH 2501979
KawasakiKH 2501980
KawasakiS1 250 Mach 11971
KawasakiS1 250 Mach 11972
KawasakiS1 250 Mach 11973
KawasakiS1 250 Mach 11974
KawasakiS1 250 Mach 11975
KawasakiZ 10001977
KawasakiZ 10001978
KawasakiZ 10001979
KawasakiZ 10001981
KawasakiZ 10001982
KawasakiZ 1000 Ltd1981
KawasakiZ 1000 R21983
KawasakiZ 4001974
KawasakiZ 4001975
KawasakiZ 4001976
KawasakiZ 4001977
KawasakiZ 4001978
KawasakiZ 4001979
KawasakiZ 4001980
KawasakiZ 400 Custom1979
KawasakiZ 4401980
KawasakiZ 4401981
KawasakiZ 4401982
KawasakiZ 4401983
KawasakiZ 750 Twin1976
KawasakiZ 9001976
KawasakiZ1 9001973
KawasakiZ1A 9001974
KawasakiZ1B 9001975
KawasakiZL 600 Eliminator1986
KawasakiZL 600 Eliminator1987
KawasakiZL 600 Eliminator1988
KawasakiZL 900 Eliminator1985
KawasakiZL 900 Eliminator1986
KawasakiZX 750 Turbo1984
KawasakiZX 750 Turbo1985