Sök
Filters

BROMSSKIVA BREMBO

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 760.07.76
Leveranstid: 1-5 dage
1 673,00 kr
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   245 mm
Inner Diameter:   115 mm
PCD:   133 mm
Number of mounting bolts:   6
Bolt hole diameter:   8.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   245 mm
Inner Diameter:   115 mm
PCD:   133 mm
Number of mounting bolts:   6
Bolt hole diameter:   8.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
Ducati851 8511991
Ducati851 8511992
Ducati888 8881993
Ducati888 888 SP41992
DucatiGT 10002007
DucatiGT 10002008
DucatiGT 10002009
DucatiGT 10002010
DucatiMonster 1000 i.e.2003
DucatiMonster 1000 i.e.2004
DucatiMonster 1000 i.e.2005
DucatiMonster 6001994
DucatiMonster 6001995
DucatiMonster 6001996
DucatiMonster 6001997
DucatiMonster 6001998
DucatiMonster 6001999
DucatiMonster 6002000
DucatiMonster 6002001
DucatiMonster 620 i.e. DD2004
DucatiMonster 620 i.e. DD2005
DucatiMonster 6962008
DucatiMonster 6962009
DucatiMonster 6962010
DucatiMonster 6962011
DucatiMonster 6962012
DucatiMonster 6962013
DucatiMonster 6962014
DucatiMonster 7501996
DucatiMonster 7501997
DucatiMonster 7501998
DucatiMonster 7501999
DucatiMonster 7502000
DucatiMonster 7502001
DucatiMonster 750 i.e.2002
DucatiMonster 800 i.e.2004
DucatiMonster 800 i.e. S2003
DucatiMonster 8212014
DucatiMonster 8212015
DucatiMonster 8212016
DucatiMonster 9001993
DucatiMonster 9001994
DucatiMonster 9001995
DucatiMonster 9001996
DucatiMonster 9001997
DucatiMonster 9001998
DucatiMonster 9001999
DucatiMonster 900 i.e.2000
DucatiMonster 900 i.e.2001
DucatiMonster 900 i.e.2002
DucatiMultistrada 620 i.e. MD2005
DucatiMultistrada 620 i.e. MD2006
DucatiPanigale 8992014
DucatiPanigale 8992015
DucatiS 750 i.e.2001
DucatiS 750 i.e.2002
DucatiS 800 i.e.2003
DucatiSL 9001992
DucatiSL 9001993
DucatiSL 9001994
DucatiSL 9001995
DucatiSL 9001996
DucatiSL 9001997
DucatiSport 1000 S2007
DucatiSport 1000 S2008
DucatiSport 1000 S2009
DucatiSport 1000 S2010
DucatiSupersport 600 SS1995
DucatiSupersport 600 SS1996
DucatiSupersport 600 SS1997
DucatiSupersport 600 SS1998
DucatiSupersport 900 SS1995
DucatiSupersport 900 SS1996
DucatiSupersport 900 SS1997
DucatiSupersport 900 SS1998
DucatiSupersport DS 1000 SS2005
DucatiSupersport DS 1000 SS2006
DucatiSupersport DS 1000 SS2007
LaverdaFormula 7501998
LaverdaFormula 7501999
LaverdaFormula 750 II1999
LaverdaFormula 750 II2000
YamahaFZR 600 H1989
YamahaFZR 600 M1989
YamahaFZR 600 N1989
YamahaFZR 600 RH1994
YamahaFZR 600 RH1995
YamahaFZR 600 RM1994
YamahaFZR 600 RM1995
YamahaFZR 600 RN1994
YamahaFZR 600 RN1995
YamahaFZS 600 H1998
YamahaFZS 600 H1999
YamahaFZS 600 H2000
YamahaFZS 600 H2001
YamahaFZS 600 H2002
YamahaFZS 600 H2003
YamahaFZS 600 N1998
YamahaFZS 600 N1999
YamahaFZS 600 N2000
YamahaFZS 600 N2001
YamahaFZS 600 N2002
YamahaFZS 600 N2003
YamahaSRX 6001987
YamahaSRX 600 H1986
YamahaSRX 600 H1987
YamahaSRX 600 H1988
YamahaSRX 600 H1989
YamahaSRX 600 N1986
YamahaSRX 600 N1987
YamahaSRX 600 N1988
YamahaSRX 600 N1989
YamahaTDM 8501996
YamahaTDM 8501997
YamahaTDM 8501998
YamahaTDM 8501999
YamahaTDM 8502000
YamahaTDM 8502001
YamahaTDM 850 H1991
YamahaTDM 850 H1992
YamahaTDM 850 H1993
YamahaTDM 850 H1994
YamahaTDM 850 H1995
YamahaTDM 850 H1996
YamahaTDM 850 N1991
YamahaTDM 850 N1992
YamahaTDM 850 N1993
YamahaTDM 9002002
YamahaTDM 9002003
YamahaTDM 9002004
YamahaTDM 9002005
YamahaTDM 9002006
YamahaTDM 9002007
YamahaTDM 9002008
YamahaTDM 9002009
YamahaTDM 9002010
YamahaTDM 9002011
YamahaTDM 900 A2005
YamahaTDM 900 A2006
YamahaTDM 900 A2007
YamahaTDM 900 A2008
YamahaTDM 900 A2009
YamahaTDM 900 A2010
YamahaTDM 900 A2011
YamahaTDM 900 A2012
YamahaTDM 900 A2013
YamahaTRX 8501996
YamahaTRX 8501997
YamahaTRX 8501998
YamahaTRX 8501999
YamahaXJ 600 SH1992
YamahaXJ 600 SH1993
YamahaXJ 600 SH1994
YamahaXJ 600 SH1995
YamahaXJ 600 SH1996
YamahaXJ 600 SH1997
YamahaXJ 600 SH1998
YamahaXJ 600 SH1999
YamahaXJ 600 SH2000
YamahaXJ 600 SH2001
YamahaXJ 600 SH2002
YamahaXJ 600 SH2003
YamahaXJ 600 SN1992
YamahaXJ 600 SN1993
YamahaXJ 600 SN1994
YamahaXJ 600 SN1995
YamahaXJ 600 SN1996
YamahaXJ 600 SN1997
YamahaXJ 600 SN1998
YamahaXJ 600 SN1999
YamahaXJ 600 SN2000
YamahaXJ 600 SN2001
YamahaXJ 600 SN2002
YamahaXJ 600 SN2003
YamahaXT 660 R2004
YamahaXT 660 R2005
YamahaXT 660 R2006
YamahaXT 660 R2007
YamahaXT 660 R2008
YamahaXT 660 R2009
YamahaXT 660 R2010
YamahaXT 660 R2011
YamahaXT 660 R2012
YamahaXT 660 R2013
YamahaXT 660 X2004
YamahaXT 660 X2005
YamahaXT 660 X2006
YamahaXT 660 X2007
YamahaXT 660 X2008
YamahaXT 660 X2009
YamahaXT 660 X2010
YamahaXT 660 X2011
YamahaXT 660 X2012
YamahaXT 660 X2013
YamahaXT 660 Z2008
YamahaXT 660 Z2009
YamahaXT 660 Z2010
YamahaXT 660 Z2011
YamahaXT 660 Z2012
YamahaXT 660 Z2013
YamahaXT 660 Z2014
YamahaXT 660 ZA2011
YamahaXT 660 ZA2012
YamahaXT 660 ZA2013
YamahaXT 660 ZA2014
YamahaXT 660 ZA2015
YamahaXT 660 ZA2016
YamahaYZF 1000 R1996
YamahaYZF 1000 R1997
YamahaYZF 1000 R1998
YamahaYZF 1000 R1999
YamahaYZF 1000 R2000
YamahaYZF 1000 R2001
YamahaYZF 1000 R2002
YamahaYZF 600 RH1996
YamahaYZF 600 RH1997
YamahaYZF 600 RH1998
YamahaYZF 600 RH1999
YamahaYZF 600 RH2000
YamahaYZF 600 RH2001
YamahaYZF 600 RH2002
YamahaYZF 600 RN1996
YamahaYZF 600 RN1997
YamahaYZF 600 RN1998
YamahaYZF 600 RN1999
YamahaYZF 600 RN2000
YamahaYZF 600 RN2001
YamahaYZF 600 RN2002
YamahaYZF-R7 7501999
YamahaYZF-R7 7502000
YamahaYZF-R7 7502001