Sök
Filters

BROMSSKIVA BREMBO

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 760.06.84
Leveranstid: 1-5 dage
1 747,00 kr
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   240 mm
Inner Diameter:   120.5 mm
PCD:   141 mm
Number of mounting bolts:   5
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   240 mm
Inner Diameter:   120.5 mm
PCD:   141 mm
Number of mounting bolts:   5
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
SuzukiGSF 12002006
SuzukiGSF 6502007
SuzukiGSF 6502008
SuzukiGSF 6502009
SuzukiGSF 6502010
SuzukiGSF 6502011
SuzukiGSF 6502012
SuzukiGSF 6502013
SuzukiGSF 650 A2007
SuzukiGSF 650 A2008
SuzukiGSF 650 A2009
SuzukiGSF 650 A2010
SuzukiGSF 650 A2011
SuzukiGSF 650 A2012
SuzukiGSF 650 A2013
SuzukiGSF 650 S2007
SuzukiGSF 650 S2008
SuzukiGSF 650 S2009
SuzukiGSF 650 S2010
SuzukiGSF 650 S2011
SuzukiGSF 650 SA2007
SuzukiGSF 650 SA2008
SuzukiGSF 650 SA2009
SuzukiGSF 650 SA2010
SuzukiGSF 650 SA2011
SuzukiGSF 650 SA2012
SuzukiGSF 650 SA2013
SuzukiGSF 650 SA2014
SuzukiGSF 650 SA2015
SuzukiGSF 650 SA2016
SuzukiGSF 650 SU2007
SuzukiGSF 650 SU2008
SuzukiGSF 650 SU2009
SuzukiGSF 650 SU2010
SuzukiGSF 650 SU2011
SuzukiGSF 650 SUA2007
SuzukiGSF 650 SUA2008
SuzukiGSF 650 SUA2009
SuzukiGSF 650 SUA2010
SuzukiGSF 650 SUA2011
SuzukiGSF 650 SUA2012
SuzukiGSF 650 SUA2013
SuzukiGSF 650 SUA2014
SuzukiGSF 650 SUA2015
SuzukiGSF 650 SUA2016
SuzukiGSF 650 U2007
SuzukiGSF 650 U2008
SuzukiGSF 650 U2009
SuzukiGSF 650 U2010
SuzukiGSF 650 U2011
SuzukiGSF 650 UA2007
SuzukiGSF 650 UA2008
SuzukiGSF 650 UA2009
SuzukiGSF 650 UA2010
SuzukiGSF 650 UA2011
SuzukiGSR 6002006
SuzukiGSR 6002007
SuzukiGSR 6002008
SuzukiGSR 6002009
SuzukiGSR 6002010
SuzukiGSR 600 A2007
SuzukiGSR 600 A2008
SuzukiGSR 600 A2009
SuzukiGSR 600 A2010
SuzukiGSR 600 A2011
SuzukiGSR 600 U2006
SuzukiGSR 600 U2007
SuzukiGSR 600 U2008
SuzukiGSR 600 U2009
SuzukiGSR 600 U2010
SuzukiGSR 600 UA2007
SuzukiGSR 600 UA2008
SuzukiGSR 600 UA2009
SuzukiGSR 600 UA2010
SuzukiGSR 600 UA2011
SuzukiGSR 7502011
SuzukiGSR 7502012
SuzukiGSR 7502013
SuzukiGSR 750 A2012
SuzukiGSR 750 A2013
SuzukiGSR 750 A2014
SuzukiGSR 750 A2015
SuzukiGSR 750 AUE2012
SuzukiGSR 750 AUE2013
SuzukiGSR 750 AUE2014
SuzukiGSR 750 AUE2015
SuzukiGSR 750 UE2011
SuzukiGSR 750 UE2012
SuzukiGSR 750 UE2013
SuzukiGSX 1250 FA2010
SuzukiGSX 1250 FA2011
SuzukiGSX 1250 FA2012
SuzukiGSX 1250 FA2013
SuzukiGSX 1250 FA2014
SuzukiGSX 1250 FA2015
SuzukiGSX 1250 FA2016
SuzukiGSX 1250 FA2017
SuzukiGSX 650 F2008
SuzukiGSX 650 F2009
SuzukiGSX 650 F2010
SuzukiGSX 650 F2011
SuzukiGSX 650 F2012
SuzukiGSX 650 F2013
SuzukiGSX 650 F2014
SuzukiGSX 650 F2015
SuzukiGSX 650 F2016
SuzukiGSX 650 FA2009
SuzukiGSX 650 FA2010
SuzukiGSX 650 FA2011
SuzukiGSX 650 FA2012
SuzukiGSX 650 FA2013
SuzukiGSX 650 FA2014
SuzukiGSX 650 FA2015
SuzukiGSX 650 FA2016
SuzukiGSX 650 FU2008
SuzukiGSX 650 FU2009
SuzukiGSX 650 FU2010
SuzukiGSX 650 FU2011
SuzukiGSX 650 FU2012
SuzukiGSX 650 FU2013
SuzukiGSX 650 FU2014
SuzukiGSX 650 FU2015
SuzukiGSX 650 FUA2009
SuzukiGSX 650 FUA2010
SuzukiGSX 650 FUA2011
SuzukiGSX 650 FUA2012
SuzukiGSX 650 FUA2013
SuzukiGSX 650 FUA2014
SuzukiGSX 650 FUA2015
SuzukiGSX 650 FUA2016
SuzukiGSX-S 750 A2017
SuzukiGSX-S 750 A2018
SuzukiGSX-S 750 A2019
SuzukiGSX-S 750 A2020
SuzukiGSX-S 750 A2021
SuzukiGSX-S 750 AZ2017
SuzukiGSX-S 750 AZ2018
SuzukiGSX-S 750 AZ2019
SuzukiGSX-S 750 AZ2020
SuzukiGSX-S 750 AZ2021
SuzukiGSX-S 750 YA2019
SuzukiGW 2502013
SuzukiGW 2502014
SuzukiGW 2502015
SuzukiGW 2502016
SuzukiGW 2502017
SuzukiGW 250 F2015
SuzukiGW 250 F2016
SuzukiGW 250 F2017
SuzukiSFV 6502009
SuzukiSFV 6502010
SuzukiSFV 6502011
SuzukiSFV 6502012
SuzukiSFV 6502013
SuzukiSFV 6502014
SuzukiSFV 6502015
SuzukiSFV 6502016
SuzukiSFV 650 A2009
SuzukiSFV 650 A2010
SuzukiSFV 650 A2011
SuzukiSFV 650 A2012
SuzukiSFV 650 A2013
SuzukiSFV 650 A2014
SuzukiSFV 650 A2015
SuzukiSFV 650 A2016
SuzukiSFV 650 AUE2013
SuzukiSFV 650 AUE2014
SuzukiSFV 650 AUE2015
SuzukiSFV 650 AUE2016
SuzukiSFV 650 U2009
SuzukiSFV 650 U2010
SuzukiSFV 650 U2011
SuzukiSFV 650 U2012
SuzukiSFV 650 U2013
SuzukiSFV 650 U2014
SuzukiSFV 650 U2015
SuzukiSFV 650 U2016
SuzukiSFV 650 UA2009
SuzukiSFV 650 UA2010
SuzukiSFV 650 UA2011
SuzukiSFV 650 UA2012
SuzukiSV 650 A2007
SuzukiSV 650 A2008
SuzukiSV 650 A2009
SuzukiSV 650 A2016
SuzukiSV 650 A2017
SuzukiSV 650 AU2016
SuzukiSV 650 AU2017
SuzukiSV 650 SA2007
SuzukiSV 650 SA2008
SuzukiSV 650 SA2009
SuzukiSV 650 SA2010
SuzukiSV 650 SUA2007
SuzukiSV 650 SUA2008
SuzukiSV 650 UA2007
SuzukiSV 650 UA2008
SuzukiSV 650 UA2009