Sök
Filters

BROMSSKIVA BREMBO

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 760.06.69
Leveranstid: 1-5 dage
1 748,00 kr
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   240 mm
Inner Diameter:   89 mm
PCD:   110 mm
Number of mounting bolts:   5
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   240 mm
Inner Diameter:   89 mm
PCD:   110 mm
Number of mounting bolts:   5
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   5 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
KymcoAgility 125 R162014
KymcoAgility 125 R162015
KymcoAgility 125 R162016
KymcoAgility 125 R162017
KymcoDowntown 125 i2012
KymcoDowntown 125 i2013
KymcoDowntown 125 i2014
KymcoDowntown 125 i2015
KymcoDowntown 200 i2011
KymcoDowntown 200 i2012
KymcoDowntown 200 i2013
KymcoDowntown 200 i2014
KymcoDowntown 200 i2015
KymcoDowntown 300 i2009
KymcoDowntown 300 i2010
KymcoDowntown 300 i2011
KymcoDowntown 300 i2012
KymcoDowntown 300 i2013
KymcoDowntown 300 i2015
KymcoDowntown 300 i2016
KymcoDowntown 300 i2017
KymcoGrand Dink 1252015
KymcoGrand Dink 125 i2012
KymcoGrand Dink 125 i2013
KymcoGrand Dink 125 i2014
KymcoGrand Dink 125 i2015
KymcoGrand Dink 125 i2016
KymcoGrand Dink 125 i2017
KymcoK-XCT 125 i2013
KymcoK-XCT 125 i2014
KymcoK-XCT 125 i2015
KymcoK-XCT 125 i2016
KymcoK-XCT 125 i2017
KymcoK-XCT 300 i2013
KymcoK-XCT 300 i2014
KymcoK-XCT 300 i2015
KymcoK-XCT 300 i2016
KymcoK-XCT 300 i2017
KymcoNew Dink 502007
KymcoNew Dink 502008
KymcoNew Dink 502009
KymcoNew Dink 502010
KymcoNew Dink 502011
KymcoNew Dink 502012
KymcoSuper Dink 125 i2009
KymcoSuper Dink 125 i2010
KymcoSuper Dink 125 i2011
KymcoSuper Dink 125 i2012
KymcoSuper Dink 125 i2013
KymcoSuper Dink 125 i2014
KymcoSuper Dink 125 i2015
KymcoSuper Dink 125 i2016
KymcoSuper Dink 125 i2017
KymcoSuper Dink 300 i2009
KymcoSuper Dink 300 i2010
KymcoSuper Dink 300 i2011
KymcoSuper Dink 300 i2012
KymcoSuper Dink 300 i2013
KymcoSuper Dink 300 i2014
KymcoSuper Dink 300 i2015
KymcoSuper Dink 300 i2016
KymcoSuper Dink 300 i2017
KymcoYager 125 GT i2014
KymcoYager 125 GT i2015
KymcoYager 125 GT i2016
SuzukiGSF 12001997
SuzukiGSF 12001998
SuzukiGSF 12001999
SuzukiGSF 12002000
SuzukiGSF 12002001
SuzukiGSF 12002002
SuzukiGSF 12002003
SuzukiGSF 12002004
SuzukiGSF 12002005
SuzukiGSF 1200 S1996
SuzukiGSF 1200 S1997
SuzukiGSF 1200 S1998
SuzukiGSF 1200 S1999
SuzukiGSF 1200 S2000
SuzukiGSF 1200 S2001
SuzukiGSF 1200 S2002
SuzukiGSF 1200 S2003
SuzukiGSF 1200 S2004
SuzukiGSF 1200 S2005
SuzukiGSF 1200 SA1997
SuzukiGSF 1200 SA1998
SuzukiGSF 1200 SA1999
SuzukiGSF 1200 SA2000
SuzukiGSF 1200 SZ2005
SuzukiGSF 6001995
SuzukiGSF 6001996
SuzukiGSF 6001997
SuzukiGSF 6001998
SuzukiGSF 6001999
SuzukiGSF 600 S1996
SuzukiGSF 600 S1997
SuzukiGSF 600 SU1996
SuzukiGSF 600 SU1997
SuzukiGSF 600 U1995
SuzukiGSF 600 U1996
SuzukiGSF 600 U1997
SuzukiGSF 600 U1998
SuzukiGSF 600 U1999
SuzukiGSF 6502005
SuzukiGSF 6502006
SuzukiGSF 650 S2005
SuzukiGSF 650 S2006
SuzukiGSF 650 SU2005
SuzukiGSF 650 SU2006
SuzukiGSF 650 U2005
SuzukiGSF 650 U2006
SuzukiGSX 1100 F1991
SuzukiGSX 1100 F1992
SuzukiGSX 1100 F1993
SuzukiGSX 1100 F1994
SuzukiGSX 1100 F1995
SuzukiGSX 1100 F1996
SuzukiGSX 1100 G1991
SuzukiGSX 1100 G1992
SuzukiGSX 1100 G1993
SuzukiGSX 1100 G1994
SuzukiGSX 1100 G1995
SuzukiGSX 1100 G1996
SuzukiGSX 12001999
SuzukiGSX 12002000
SuzukiGSX 1300 R1999
SuzukiGSX 1300 R2000
SuzukiGSX 1300 R2001
SuzukiGSX 1300 R2002
SuzukiGSX 1300 R2003
SuzukiGSX 1300 R2004
SuzukiGSX 1300 R2005
SuzukiGSX 1300 R2006
SuzukiGSX 1300 R2007
SuzukiGSX 1300 RU11999
SuzukiGSX 1300 RU12000
SuzukiGSX 1300 RU12001
SuzukiGSX 1300 RU12002
SuzukiGSX 1300 RU12003
SuzukiGSX 1300 RU12004
SuzukiGSX 1300 RU12005
SuzukiGSX 1300 RU12006
SuzukiGSX 1300 RU21999
SuzukiGSX 1300 RU22000
SuzukiGSX 1300 RU22001
SuzukiGSX 1300 RU22002
SuzukiGSX 1300 RU22003
SuzukiGSX 1300 RU22004
SuzukiGSX 1300 RU22005
SuzukiGSX 1300 RU22006
SuzukiGSX 1300 RU2Z2007
SuzukiGSX 1300 RZ2007
SuzukiGSX 600 F1998
SuzukiGSX 600 F1999
SuzukiGSX 600 F2000
SuzukiGSX 600 F2001
SuzukiGSX 600 FU1998
SuzukiGSX 600 FU1999
SuzukiGSX 600 FU2000
SuzukiGSX 600 FU2001
SuzukiGSX 7501998
SuzukiGSX 7501999
SuzukiGSX 7502000
SuzukiGSX 7502001
SuzukiGSX 7502002
SuzukiGSX 7502003
SuzukiGSX 750 F1998
SuzukiGSX 750 F1999
SuzukiGSX 750 F2000
SuzukiGSX 750 F2001
SuzukiGSX 750 F2002
SuzukiGSX 750 F2003
SuzukiGSX-R 11001989
SuzukiGSX-R 11001990
SuzukiGSX-R 11001991
SuzukiGSX-R 11001992
SuzukiGSX-R 1100 W1993
SuzukiGSX-R 1100 W1994
SuzukiGSX-R 1100 W1995
SuzukiGSX-R 1100 W1996
SuzukiGSX-R 1100 W1997
SuzukiGSX-R 7501988
SuzukiGSX-R 7501989
SuzukiGSX-R 7501990
SuzukiGSX-R 7501991
SuzukiRF 600 R1993
SuzukiRF 600 R1994
SuzukiRF 600 R1995
SuzukiRF 600 R1996
SuzukiRF 600 RU1993
SuzukiRF 600 RU1994
SuzukiRF 600 RU1995
SuzukiRF 600 RU1996
SuzukiRF 900 R1994
SuzukiRF 900 R1995
SuzukiRF 900 R1996
SuzukiRF 900 R1997
SuzukiSuzuki GSX 600 F2002
SuzukiSuzuki GSX 600 F2003
SuzukiSuzuki GSX 600 F2004
SuzukiSuzuki GSX 600 F2005
SuzukiSV 6501999
SuzukiSV 6502000
SuzukiSV 6502001
SuzukiSV 6502002
SuzukiSV 650 S1999
SuzukiSV 650 S2000
SuzukiSV 650 S2001
SuzukiSV 650 S2002
SuzukiSV 650 SU1999
SuzukiSV 650 SU2000
SuzukiSV 650 SU2001
SuzukiSV 650 SU2002
SuzukiSV 650 U1999
SuzukiSV 650 U2000
SuzukiSV 650 U2001
SuzukiSV 650 U2002