Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRADE FRAM SA BRM Alternativ: 7328602

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.10.42
Leveranstid: 1-5 dage
563,00 kr

SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
YamahaFJ 12001988
YamahaFJ 12001989
YamahaFJ 12001990
YamahaFJ 12001991
YamahaFJ 12001992
YamahaFJ 12001993
YamahaFJ 12001994
YamahaFJ 12001995
YamahaFJ 12001996
YamahaFJ 12001997
YamahaFZ 7501989
YamahaFZ 7501990
YamahaFZR 10001987
YamahaFZR 10001988
YamahaFZR 750 RT1987
YamahaFZR 750 RT1988
YamahaTDM 850 H1991
YamahaTDM 850 H1992
YamahaTDM 850 H1993
YamahaTDM 850 H1994
YamahaTDM 850 H1995
YamahaTDM 850 H1996
YamahaTDM 850 N1991
YamahaTDM 850 N1992
YamahaTDM 850 N1993
YamahaTDR 2501988
YamahaTDR 2501989
YamahaTRX 8501996
YamahaTRX 8501997
YamahaTRX 8501998
YamahaTRX 8501999
YamahaTZR 2501987
YamahaTZR 2501988
YamahaTZR 2501989
YamahaTZR 2501990
YamahaXJR 12001995
YamahaXJR 12001996
YamahaXJR 12001997
YamahaXJR 12001998
YamahaXJR 1200 SP1997
YamahaXJR 1200 SP1998
YamahaXV 1600 A1999
YamahaXV 1600 A2000
YamahaXV 1600 A2001
YamahaXV 1600 A2002
YamahaXV 1600 A2003
YamahaXV 1600 A2004
YamahaXVZ 1300 A1997
YamahaXVZ 1300 A1998
YamahaXVZ 1300 A1999
YamahaXVZ 1300 A2000
YamahaXVZ 1300 AH1996
YamahaXVZ 1300 AH1997
YamahaXVZ 1300 AH1998
YamahaXVZ 1300 AH1999
YamahaXVZ 1300 AHC1996
YamahaXVZ 1300 AHC1997
YamahaXVZ 1300 AHC1998
YamahaXVZ 1300 AHC1999
YamahaXVZ 1300 ATH1996
YamahaXVZ 1300 ATH1997
YamahaXVZ 1300 ATH1998
YamahaXVZ 1300 ATH1999
YamahaXVZ 1300 ATHC1996
YamahaXVZ 1300 ATHC1997
YamahaXVZ 1300 ATHC1998
YamahaXVZ 1300 ATHC1999
YamahaXVZ 1300 TD1989
YamahaXVZ 1300 TD1990
YamahaXVZ 1300 TD1991
YamahaXVZ 1300 TD1992
YamahaXVZ 1300 TF1999
YamahaXVZ 1300 TF2000
YamahaXVZ 1300 TF2001