Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRADE BAK SP BRM Alternativ: 7329139

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.08.71
Leveranstid: 1-5 dage
548,00 kr

SP sintrede metalbremseklodser til bageste (SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SP sintrede metalbremseklodser til bageste (SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
KawasakiZ 250 A1979
KawasakiZ 250 A1980
KawasakiZ 250 A1981
KawasakiZ 250 A1982
KawasakiZ 250 J1981
KawasakiZ 250 J1982
KawasakiZRX 1100 C1997
KawasakiZRX 1100 C1998
KawasakiZRX 1100 C1999
KawasakiZRX 1100 C2000
KawasakiZRX 1200 C2001
KawasakiZRX 1200 C2002
KawasakiZRX 1200 C2003
KawasakiZRX 1200 C2004
KawasakiZRX 1200 R2001
KawasakiZRX 1200 R2002
KawasakiZRX 1200 R2003
KawasakiZRX 1200 R2004
KawasakiZRX 1200 R2005
KawasakiZRX 1200 R2006
KawasakiZRX 1200 S2001
KawasakiZRX 1200 S2002
KawasakiZRX 1200 S2003
KawasakiZRX 1200 S2004
KawasakiZX-12R 1200 A2000
KawasakiZX-12R 1200 A2001
KawasakiZX-12R 1200 B2002
KawasakiZX-12R 1200 B2003
KawasakiZX-12R 1200 B2004
KawasakiZX-12R 1200 B2005
KawasakiZX-12R 1200 B2006
KawasakiZX-7R 750 P1996
KawasakiZX-7R 750 P1997
KawasakiZX-7R 750 P1998
KawasakiZX-7R 750 P1999
KawasakiZX-7R 750 P2000
KawasakiZX-7R 750 P2001
KawasakiZX-7R 750 P2002
KawasakiZXR 400 H1989
KawasakiZXR 400 H1990
KawasakiZXR 400 L1991
KawasakiZXR 400 L1992
KawasakiZXR 400 L1993
KawasakiZXR 400 L1994
KawasakiZXR 400 L1995
KawasakiZXR 400 L1996
KawasakiZXR 400 L1997
KawasakiZXR 400 L1998
KawasakiZXR 400 L1999
KawasakiZXR 750 H1989
KawasakiZXR 750 H1990
KawasakiZXR 750 J1991
KawasakiZXR 750 J1992
KawasakiZXR 750 L1993
KawasakiZXR 750 L1994
KawasakiZXR 750 L1995
KawasakiZXR 750 R1991
KawasakiZXR 750 R1992
KawasakiZXR 750 R1993
KawasakiZXR 750 R1994
KawasakiZXR 750 R1995
KawasakiZZR 1100 D1993
KawasakiZZR 1100 D1994
KawasakiZZR 1100 D1995
KawasakiZZR 1100 D1996
KawasakiZZR 1100 D1997
KawasakiZZR 1100 G1998
KawasakiZZR 1100 G1999
KawasakiZZR 1100 G2000
KawasakiZZR 1100 G2001
KawasakiZZR 1200 C2002
KawasakiZZR 1200 C2003
KawasakiZZR 1200 C2004
KawasakiZZR 1200 C2005
SuzukiGS 5002001
SuzukiGS 5002002
SuzukiGS 5002003
SuzukiGS 5002004
SuzukiGS 5002005
SuzukiGS 5002006
SuzukiGS 500 E1989
SuzukiGS 500 E1990
SuzukiGS 500 E1991
SuzukiGS 500 E1992
SuzukiGS 500 E1993
SuzukiGS 500 E1994
SuzukiGS 500 E1995
SuzukiGS 500 E1996
SuzukiGS 500 E1997
SuzukiGS 500 E1998
SuzukiGS 500 E1999
SuzukiGS 500 E2000
SuzukiGS 500 EU1989
SuzukiGS 500 EU1990
SuzukiGS 500 EU1991
SuzukiGS 500 EU1992
SuzukiGS 500 EU1993
SuzukiGS 500 EU1994
SuzukiGS 500 EU1995
SuzukiGS 500 EU1996
SuzukiGS 500 EU1997
SuzukiGS 500 EU1998
SuzukiGS 500 EU1999
SuzukiGS 500 EU2000
SuzukiGS 500 EUZ1989
SuzukiGS 500 EZ1989
SuzukiGS 500 F2004
SuzukiGS 500 F2005
SuzukiGS 500 F2006
SuzukiGS 500 FH2007
SuzukiGS 500 FH2008
SuzukiGS 500 FM2007
SuzukiGS 500 FM2008
SuzukiGS 500 FU2004
SuzukiGS 500 FU2005
SuzukiGS 500 FU2006
SuzukiGS 500 H2007
SuzukiGS 500 H2008
SuzukiGS 500 HU2007
SuzukiGS 500 HU2008
SuzukiGS 500 U2001
SuzukiGS 500 U2002
SuzukiGS 500 U2003
SuzukiGS 500 U2004
SuzukiGS 500 U2005
SuzukiGS 500 U2006
SuzukiGSF 12001996
SuzukiGSF 12001997
SuzukiGSF 12001998
SuzukiGSF 12001999
SuzukiGSF 12002000
SuzukiGSF 12002001
SuzukiGSF 12002002
SuzukiGSF 12002003
SuzukiGSF 12002004
SuzukiGSF 12002005
SuzukiGSF 1200 S1996
SuzukiGSF 1200 S1997
SuzukiGSF 1200 S1998
SuzukiGSF 1200 S1999
SuzukiGSF 1200 S2000
SuzukiGSF 1200 S2001
SuzukiGSF 1200 S2002
SuzukiGSF 1200 S2003
SuzukiGSF 1200 S2004
SuzukiGSF 1200 S2005
SuzukiGSF 1200 SA1997
SuzukiGSF 1200 SA1998
SuzukiGSF 1200 SA1999
SuzukiGSF 1200 SA2000
SuzukiGSF 1200 SZ2005
SuzukiGSF 4001991
SuzukiGSF 4001992
SuzukiGSF 4001993
SuzukiGSF 4001994
SuzukiGSF 4001995
SuzukiGSF 6001995
SuzukiGSF 6001996
SuzukiGSF 6001997
SuzukiGSF 6001998
SuzukiGSF 6001999
SuzukiGSF 6002000
SuzukiGSF 6002001
SuzukiGSF 6002002
SuzukiGSF 6002003
SuzukiGSF 6002004
SuzukiGSF 600 S1996
SuzukiGSF 600 S1997
SuzukiGSF 600 S1998
SuzukiGSF 600 S1999
SuzukiGSF 600 S2000
SuzukiGSF 600 S2001
SuzukiGSF 600 S2002
SuzukiGSF 600 S2003
SuzukiGSF 600 S2004
SuzukiGSF 600 SU1996
SuzukiGSF 600 SU1997
SuzukiGSF 600 SU1998
SuzukiGSF 600 SU1999
SuzukiGSF 600 SU2000
SuzukiGSF 600 SU2001
SuzukiGSF 600 SU2002
SuzukiGSF 600 SU2003
SuzukiGSF 600 SU2004
SuzukiGSF 600 U1995
SuzukiGSF 600 U1996
SuzukiGSF 600 U1997
SuzukiGSF 600 U1998
SuzukiGSF 600 U1999
SuzukiGSF 600 U2000
SuzukiGSF 600 U2001
SuzukiGSF 600 U2002
SuzukiGSF 600 U2003
SuzukiGSF 600 U2004
SuzukiGSX 12001999
SuzukiGSX 12002000
SuzukiGSX 1300 R1999
SuzukiGSX 1300 R2000
SuzukiGSX 1300 R2001
SuzukiGSX 1300 R2002
SuzukiGSX 1300 R2003
SuzukiGSX 1300 R2004
SuzukiGSX 1300 R2005
SuzukiGSX 1300 R2006
SuzukiGSX 1300 R2007
SuzukiGSX 1300 RU11999
SuzukiGSX 1300 RU12000
SuzukiGSX 1300 RU12001
SuzukiGSX 1300 RU12002
SuzukiGSX 1300 RU12003
SuzukiGSX 1300 RU12004
SuzukiGSX 1300 RU12005
SuzukiGSX 1300 RU12006
SuzukiGSX 1300 RU21999
SuzukiGSX 1300 RU22000
SuzukiGSX 1300 RU22001
SuzukiGSX 1300 RU22002
SuzukiGSX 1300 RU22003
SuzukiGSX 1300 RU22004
SuzukiGSX 1300 RU22005
SuzukiGSX 1300 RU22006
SuzukiGSX 1300 RU2Z2007
SuzukiGSX 1300 RUZ2003
SuzukiGSX 1300 RZ2003
SuzukiGSX 1300 RZ2007
SuzukiGSX 400 SS1992
SuzukiGSX 400 SS1993
SuzukiGSX 400 SS1994
SuzukiGSX 550 E1983
SuzukiGSX 550 E1984
SuzukiGSX 550 E1985
SuzukiGSX 550 E1986
SuzukiGSX 550 EF1984
SuzukiGSX 550 EF1985
SuzukiGSX 550 EF1986
SuzukiGSX 550 EF1987
SuzukiGSX 550 ES1983
SuzukiGSX 550 ES1984
SuzukiGSX 550 ES1985
SuzukiGSX 550 ES1986
SuzukiGSX 550 ES1987
SuzukiGSX 550 EU1985
SuzukiGSX 550 EU1986
SuzukiGSX 550 EU1987
SuzukiGSX 600 F1988
SuzukiGSX 600 F1989
SuzukiGSX 600 F1990
SuzukiGSX 600 F1991
SuzukiGSX 600 F1992
SuzukiGSX 600 F1993
SuzukiGSX 600 F1994
SuzukiGSX 600 F1995
SuzukiGSX 600 F1996
SuzukiGSX 600 F1997
SuzukiGSX 600 F1998
SuzukiGSX 600 F1999
SuzukiGSX 600 F2000
SuzukiGSX 600 F2001
SuzukiGSX 600 FU1988
SuzukiGSX 600 FU1989
SuzukiGSX 600 FU1990
SuzukiGSX 600 FU1991
SuzukiGSX 600 FU1992
SuzukiGSX 600 FU1993
SuzukiGSX 600 FU1994
SuzukiGSX 600 FU1995
SuzukiGSX 600 FU1996
SuzukiGSX 600 FU1997
SuzukiGSX 600 FU1998
SuzukiGSX 600 FU1999
SuzukiGSX 600 FU2000
SuzukiGSX 600 FU2001
SuzukiGSX 600 FU21988
SuzukiGSX 600 FU21989
SuzukiGSX 600 FU21990
SuzukiGSX 600 FU21991
SuzukiGSX 600 FU21992
SuzukiGSX 600 FU21993
SuzukiGSX 600 FU21994
SuzukiGSX 600 FU21995
SuzukiGSX 600 FU21996
SuzukiGSX 600 FU21997
SuzukiGSX 7501998
SuzukiGSX 7501999
SuzukiGSX 7502000
SuzukiGSX 7502001
SuzukiGSX 7502002
SuzukiGSX 7502003
SuzukiGSX 750 F1989
SuzukiGSX 750 F1990
SuzukiGSX 750 F1991
SuzukiGSX 750 F1992
SuzukiGSX 750 F1993
SuzukiGSX 750 F1994
SuzukiGSX 750 F1995
SuzukiGSX 750 F1996
SuzukiGSX 750 F1997
SuzukiGSX 750 F1998
SuzukiGSX 750 F1999
SuzukiGSX 750 F2000
SuzukiGSX 750 F2001
SuzukiGSX 750 F2002
SuzukiGSX 750 F2003
SuzukiGSX 750 F2004
SuzukiGSX 750 F2005
SuzukiGSX 750 F2006
SuzukiGSX-R 11001986
SuzukiGSX-R 11001987
SuzukiGSX-R 11001988
SuzukiGSX-R 11001989
SuzukiGSX-R 11001990
SuzukiGSX-R 11001991
SuzukiGSX-R 11001992
SuzukiGSX-R 1100 W1993
SuzukiGSX-R 1100 W1994
SuzukiGSX-R 1100 W1995
SuzukiGSX-R 1100 W1996
SuzukiGSX-R 1100 W1997
SuzukiGSX-R 6001997
SuzukiGSX-R 6001998
SuzukiGSX-R 6001999
SuzukiGSX-R 6002000
SuzukiGSX-R 6002001
SuzukiGSX-R 6002002
SuzukiGSX-R 6002003
SuzukiGSX-R 600 U12001
SuzukiGSX-R 600 U12002
SuzukiGSX-R 600 U22001
SuzukiGSX-R 600 U22002
SuzukiGSX-R 600 U22003
SuzukiGSX-R 7501985
SuzukiGSX-R 7501986
SuzukiGSX-R 7501987
SuzukiGSX-R 7501988
SuzukiGSX-R 7501989
SuzukiGSX-R 7501990
SuzukiGSX-R 7501991
SuzukiGSX-R 7501996
SuzukiGSX-R 7501997
SuzukiGSX-R 7501998
SuzukiGSX-R 7501999
SuzukiGSX-R 7502000
SuzukiGSX-R 7502001
SuzukiGSX-R 7502002
SuzukiGSX-R 7502003
SuzukiGSX-R 750 R1986
SuzukiGSX-R 750 U12000
SuzukiGSX-R 750 U12001
SuzukiGSX-R 750 U12002
SuzukiGSX-R 750 U12003
SuzukiGSX-R 750 W1992
SuzukiGSX-R 750 W1993
SuzukiGSX-R 750 W1994
SuzukiGSX-R 750 W1995
SuzukiGSX-R 750 X1986
SuzukiGSX-R 750 X1987
SuzukiRF 600 R1993
SuzukiRF 600 R1994
SuzukiRF 600 R1995
SuzukiRF 600 R1996
SuzukiRF 600 RU1993
SuzukiRF 600 RU1994
SuzukiRF 600 RU1995
SuzukiRF 600 RU1996
SuzukiRF 900 R1996
SuzukiRF 900 R1997
SuzukiRG 250 C1986
SuzukiRG 250 C1987
SuzukiRG 250 C1988
SuzukiRG 250 FC1986
SuzukiRG 250 FC1987
SuzukiRG 250 FC1988
SuzukiRG 250 W1983
SuzukiRG 250 W1984
SuzukiRG 5001986
SuzukiRG 500 C1987
SuzukiRG 500 C1988
SuzukiRG 500 C1989
SuzukiRGV 2501989
SuzukiRGV 2501990
SuzukiSuzuki GSX 600 F2002
SuzukiSuzuki GSX 600 F2003
SuzukiSuzuki GSX 600 F2004
SuzukiSuzuki GSX 600 F2005
SuzukiSV 6501999
SuzukiSV 6502000
SuzukiSV 6502001
SuzukiSV 6502002
SuzukiSV 650 S1999
SuzukiSV 650 S2000
SuzukiSV 650 S2001
SuzukiSV 650 S2002
SuzukiSV 650 SU1999
SuzukiSV 650 SU2000
SuzukiSV 650 SU2001
SuzukiSV 650 SU2002
SuzukiSV 650 U1999
SuzukiSV 650 U2000
SuzukiSV 650 U2001
SuzukiSV 650 U2002
SuzukiTL 1000 R1998
SuzukiTL 1000 R1999
SuzukiTL 1000 S1997
SuzukiTL 1000 S1998
SuzukiTL 1000 S1999
SuzukiTL 1000 S2000