Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD VÄG FRAM SA BREMBO Alternativ: 7328727

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.09.39
Leveranstid: 1-5 dage
563,00 kr

SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
KawasakiVN 1500 P2002
KawasakiVN 1500 P2003
KawasakiVN 1600 B2004
KawasakiVN 1600 B2005
KawasakiZRX 1100 C1997
KawasakiZRX 1100 C1998
KawasakiZRX 1100 C1999
KawasakiZRX 1100 C2000
KawasakiZRX 1200 C2001
KawasakiZRX 1200 C2002
KawasakiZRX 1200 C2003
KawasakiZRX 1200 C2004
KawasakiZRX 1200 R2001
KawasakiZRX 1200 R2002
KawasakiZRX 1200 R2003
KawasakiZRX 1200 R2004
KawasakiZRX 1200 R2005
KawasakiZRX 1200 R2006
KawasakiZRX 1200 S2001
KawasakiZRX 1200 S2002
KawasakiZRX 1200 S2003
KawasakiZRX 1200 S2004
KawasakiZX-12R 1200 A2000
KawasakiZX-12R 1200 A2001
KawasakiZX-12R 1200 B2002
KawasakiZX-12R 1200 B2003
KawasakiZX-6R 600 G1998
KawasakiZX-6R 600 G1999
KawasakiZX-6R 600 H1998
KawasakiZX-6R 600 H1999
KawasakiZX-6R 600 J2000
KawasakiZX-6R 600 J2001
KawasakiZX-6R 600 J2002
KawasakiZX-7R 750 P1996
KawasakiZX-7R 750 P1997
KawasakiZX-7R 750 P1998
KawasakiZX-7R 750 P1999
KawasakiZX-7R 750 P2000
KawasakiZX-7R 750 P2001
KawasakiZX-7R 750 P2002
KawasakiZX-9R 900 B1994
KawasakiZX-9R 900 B1995
KawasakiZX-9R 900 B1996
KawasakiZX-9R 900 B1997
KawasakiZX-9R 900 C1998
KawasakiZX-9R 900 C1999
KawasakiZX-9R 900 D1998
KawasakiZX-9R 900 D1999
KawasakiZX-9R 900 E2000
KawasakiZX-9R 900 E2001
KawasakiZX-9R 900 F2002
KawasakiZX-9R 900 F2003
KawasakiZZR 600 E2004
KawasakiZZR 600 E2006
SuzukiGSF 12002001
SuzukiGSF 12002002
SuzukiGSF 12002003
SuzukiGSF 12002004
SuzukiGSF 12002005
SuzukiGSF 1200 S2001
SuzukiGSF 1200 S2002
SuzukiGSF 1200 S2003
SuzukiGSF 1200 S2004
SuzukiGSF 1200 S2005
SuzukiGSF 1200 SZ2005
SuzukiGSX 1300 R1999
SuzukiGSX 1300 R2000
SuzukiGSX 1300 R2001
SuzukiGSX 1300 R2002
SuzukiGSX 1300 R2003
SuzukiGSX 1300 R2004
SuzukiGSX 1300 R2005
SuzukiGSX 1300 R2006
SuzukiGSX 1300 R2007
SuzukiGSX 1300 RU11999
SuzukiGSX 1300 RU12000
SuzukiGSX 1300 RU12001
SuzukiGSX 1300 RU12002
SuzukiGSX 1300 RU12003
SuzukiGSX 1300 RU12004
SuzukiGSX 1300 RU12005
SuzukiGSX 1300 RU12006
SuzukiGSX 1300 RU21999
SuzukiGSX 1300 RU22000
SuzukiGSX 1300 RU22001
SuzukiGSX 1300 RU22002
SuzukiGSX 1300 RU22003
SuzukiGSX 1300 RU22004
SuzukiGSX 1300 RU22005
SuzukiGSX 1300 RU22006
SuzukiGSX 1300 RU2Z2007
SuzukiGSX 1300 RUZ2003
SuzukiGSX 1300 RZ2003
SuzukiGSX 1300 RZ2007
SuzukiGSX 14002002
SuzukiGSX 14002003
SuzukiGSX 14002004
SuzukiGSX 14002005
SuzukiGSX 14002006
SuzukiGSX 14002007
SuzukiGSX 1400 U12002
SuzukiGSX 1400 U12003
SuzukiGSX 1400 U12004
SuzukiGSX 1400 U12005
SuzukiGSX-R 10002001
SuzukiGSX-R 10002002
SuzukiGSX-R 1000 U12001
SuzukiGSX-R 1000 U12002
SuzukiGSX-R 1000 U22001
SuzukiGSX-R 1000 U22002
SuzukiGSX-R 1100 W1993
SuzukiGSX-R 1100 W1994
SuzukiGSX-R 1100 W1995
SuzukiGSX-R 1100 W1996
SuzukiGSX-R 1100 W1997
SuzukiGSX-R 7501996
SuzukiGSX-R 7501997
SuzukiGSX-R 7501998
SuzukiGSX-R 7501999
SuzukiTL 1000 R1998
SuzukiTL 1000 R1999
SuzukiVZ 1600 M16002004