Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD VÄG BAK SP BREMBO ALTN 7324338

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.10.50
Leveranstid: 1-5 dage
546,00 kr
Bremsklotz Sinter hinten SP Brembo Alternative: 7324338
Bremsklotz Sinter hinten SP Brembo Alternative: 7324338

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
YamahaFZS 10002001
YamahaFZS 10002002
YamahaFZS 10002003
YamahaFZS 10002004
YamahaFZS 10002005
YamahaFZS 1000 S2003
YamahaFZS 1000 S2004
YamahaFZS 1000 S2005
YamahaXJR 13002002
YamahaXJR 13002003
YamahaXJR 13002004
YamahaXJR 13002005
YamahaXJR 13002006
YamahaXJR 13002007
YamahaXJR 13002008
YamahaXJR 13002009
YamahaXJR 13002010
YamahaXJR 13002011
YamahaXJR 13002012
YamahaXJR 13002013
YamahaXJR 13002014
YamahaXJR 1300 C2015
YamahaXJR 1300 C2016