Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD VÄG BAK SP BREMBO ALTN 7323330

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.07.55
Leveranstid: 1-5 dage
617,00 kr

SP sintrede metalbremseklodser til bageste (SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SP sintrede metalbremseklodser til bageste (SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
HondaGL 18002006
HondaGL 18002007
HondaGL 18002008
HondaGL 18002009
HondaGL 18002010
HondaGL 18002011
HondaGL 18002012
HondaGL 18002013
HondaGL 18002014
HondaGL 18002015
HondaGL 18002016
HondaGL 18002017
HondaGL 1800 A2001
HondaGL 1800 A2002
HondaGL 1800 A2003
HondaGL 1800 A2004
HondaGL 1800 A2005
HondaGL 1800 B2013
HondaGL 1800 B2014
HondaGL 1800 B2015
HondaGL 1800 B2016
HondaGL 1800 C2014
HondaGL 1800 C2015
HondaGL 1800 C2016