Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD VÄG BAK SP BREMBO Alternativ: 7320682

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.06.22
Leveranstid: 1-5 dage
675,00 kr

SP sintrede metalbremseklodser til bageste

(SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SP sintrede metalbremseklodser til bageste

(SP)

En sintret blanding specielt udviklet til bagbremser (SP), der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
Harley DavidsonXL 1200 C2004
Harley DavidsonXL 1200 C2005
Harley DavidsonXL 1200 C2006
Harley DavidsonXL 1200 C2007
Harley DavidsonXL 1200 C2008
Harley DavidsonXL 1200 C2009
Harley DavidsonXL 1200 C2010
Harley DavidsonXL 1200 C2011
Harley DavidsonXL 1200 C2012
Harley DavidsonXL 1200 C2013
Harley DavidsonXL 1200 CA2013
Harley DavidsonXL 1200 CB2013
Harley DavidsonXL 1200 L2007
Harley DavidsonXL 1200 L2008
Harley DavidsonXL 1200 L2009
Harley DavidsonXL 1200 N2008
Harley DavidsonXL 1200 N2009
Harley DavidsonXL 1200 N2010
Harley DavidsonXL 1200 N2011
Harley DavidsonXL 1200 N2012
Harley DavidsonXL 1200 R2004
Harley DavidsonXL 1200 R2005
Harley DavidsonXL 1200 R2006
Harley DavidsonXL 1200 R2007
Harley DavidsonXL 1200 R2008
Harley DavidsonXL 1200 V2013
Harley DavidsonXL 1200 X2010
Harley DavidsonXL 1200 X2011
Harley DavidsonXL 1200 X2012
Harley DavidsonXL 1200 X2013
Harley DavidsonXL 53 883 C2004
Harley DavidsonXL 8832004
Harley DavidsonXL 8832005
Harley DavidsonXL 8832006
Harley DavidsonXL 8832007
Harley DavidsonXL 8832008
Harley DavidsonXL 8832009
Harley DavidsonXL 883 C2005
Harley DavidsonXL 883 C2006
Harley DavidsonXL 883 C2007
Harley DavidsonXL 883 C2008
Harley DavidsonXL 883 C2009
Harley DavidsonXL 883 C2010
Harley DavidsonXL 883 L2005
Harley DavidsonXL 883 L2006
Harley DavidsonXL 883 L2007
Harley DavidsonXL 883 L2008
Harley DavidsonXL 883 L2009
Harley DavidsonXL 883 L2010
Harley DavidsonXL 883 L2011
Harley DavidsonXL 883 L2012
Harley DavidsonXL 883 L2013
Harley DavidsonXL 883 N2009
Harley DavidsonXL 883 N2010
Harley DavidsonXL 883 N2011
Harley DavidsonXL 883 N2012
Harley DavidsonXL 883 N2013
Harley DavidsonXL 883 R2006
Harley DavidsonXL 883 R2007
Harley DavidsonXL 883 R2008
Harley DavidsonXL 883 R2009
Harley DavidsonXL 883 R2010
Harley DavidsonXL 883 R2011
Harley DavidsonXL 883 R2012
Harley DavidsonXL 883 R2013
Harley DavidsonXL-ANV 1200 C2013
Harley DavidsonXR 12002008
Harley DavidsonXR 12002009
Harley DavidsonXR 12002010
Harley DavidsonXR 1200 X2010
Harley DavidsonXR 1200 X2011
Harley DavidsonXR 1200 X2012