Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD OFF-ROAD RACING SX BREMBO Alternativ: 7370102

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.05.20
Leveranstid: 1-5 dage
584,00 kr

SX sintret metalbremseklods til Off-Road Racing for/bag

 

En aggressiv klods, der kan modstå høje temperaturer og anbefales til motocross og supermoto.

Den højtydende off-road pude, der tilbyder sikkerhed i enhver situation og blev udviklet til off-road racing.


SX sintret metalbremseklods til Off-Road Racing for/bag

 

En aggressiv klods, der kan modstå høje temperaturer og anbefales til motocross og supermoto.

Den højtydende off-road pude, der tilbyder sikkerhed i enhver situation og blev udviklet til off-road racing.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2021
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XU+2023
CAN-AMOutlander 10002018
CAN-AMOutlander 10002019
CAN-AMOutlander 10002020
CAN-AMOutlander 1000 XT2014
CAN-AMOutlander 1000 XT2015
CAN-AMOutlander 1000 XT2016
CAN-AMOutlander 1000 XT2017
CAN-AMOutlander 1000 XU2021
CAN-AMOutlander 1000 X-xc2019
CAN-AMOutlander 4502019
CAN-AMOutlander 4502020
CAN-AMOutlander 450 XU2021
CAN-AMOutlander 6502015
CAN-AMOutlander 6502016
CAN-AMOutlander 6502017
CAN-AMOutlander 6502018
CAN-AMOutlander 6502019
CAN-AMOutlander 6502020
CAN-AMOutlander 650 XT2016
CAN-AMOutlander 650 XU2021
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2016
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2017
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2018
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2019
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2016
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2017
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2018
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2019
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2014
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2015
CAN-AMRenegade 5002014
CAN-AMRenegade 5002015
CAN-AMRenegade 5702016
CAN-AMRenegade 5702017
CAN-AMRenegade 5702018
CAN-AMRenegade 570 X-mr2017
CAN-AMRenegade 570 X-mr2018
CAN-AMRenegade 570 X-xc2016
CAN-AMRenegade 570 X-xc2017
CAN-AMRenegade 800 R2014
CAN-AMRenegade 800 R2015
CAN-AMRenegade 800 R X-xc2015
CAN-AMRenegade 850 X-xc2016
CAN-AMRenegade 850 X-xc2017
CAN-AMRenegade 850 X-xc2018