Sök
Filters

BROMSBELÄGG SINTRAD OFF-ROAD RACING SX BREMBO Alternativ: 7370018

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 737.05.18
Leveranstid: 1-5 dage
584,00 kr

SX sintret metalbremseklods til Off-Road Racing for/bag

 

En aggressiv klods, der kan modstå høje temperaturer og anbefales til motocross og supermoto.

Den højtydende off-road pude, der tilbyder sikkerhed i enhver situation og blev udviklet til off-road racing.


SX sintret metalbremseklods til Off-Road Racing for/bag

 

En aggressiv klods, der kan modstå høje temperaturer og anbefales til motocross og supermoto.

Den højtydende off-road pude, der tilbyder sikkerhed i enhver situation og blev udviklet til off-road racing.


Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
CAN-AMCAN-AM Outlander 10002022
CAN-AMCAN-AM Outlander 10002023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R XMR2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R XMR2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R XTP2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 R XTP2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XTP2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XTP2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2021
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XXC2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 1000 XXC2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 4502022
CAN-AMCAN-AM Outlander 4502023
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 450 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 5702022
CAN-AMCAN-AM Outlander 5702023
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XT2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XT2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XU2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XU2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 570 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XT2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XT2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XTP2023
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XU+2022
CAN-AMCAN-AM Outlander 650 XU+2023
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 R XMR2022
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 R XMR2023
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 R XXC2022
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 R XXC2023
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 XXC2022
CAN-AMCAN-AM Renegade 1000 XXC2023
CAN-AMCAN-AM Renegade 6502022
CAN-AMCAN-AM Renegade 6502023
CAN-AMCAN-AM Renegade 650 XXC2022
CAN-AMCAN-AM Renegade 650 XXC2023
CAN-AMOutlander 10002012
CAN-AMOutlander 10002013
CAN-AMOutlander 10002014
CAN-AMOutlander 10002015
CAN-AMOutlander 10002016
CAN-AMOutlander 10002017
CAN-AMOutlander 10002018
CAN-AMOutlander 10002019
CAN-AMOutlander 10002020
CAN-AMOutlander 10002021
CAN-AMOutlander 1000 R2016
CAN-AMOutlander 1000 R2017
CAN-AMOutlander 1000 R2018
CAN-AMOutlander 1000 R2019
CAN-AMOutlander 1000 R2020
CAN-AMOutlander 1000 R2021
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2016
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2017
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2018
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2019
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2020
CAN-AMOutlander 1000 R X-mr2021
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2016
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2017
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2018
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2019
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2020
CAN-AMOutlander 1000 R XT-P2021
CAN-AMOutlander 1000 X-mr2013
CAN-AMOutlander 1000 X-mr2014
CAN-AMOutlander 1000 X-mr2015
CAN-AMOutlander 1000 XT2012
CAN-AMOutlander 1000 XT2013
CAN-AMOutlander 1000 XT2014
CAN-AMOutlander 1000 XT2015
CAN-AMOutlander 1000 XT2016
CAN-AMOutlander 1000 XT2017
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2013
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2014
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2015
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2017
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2018
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2019
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2020
CAN-AMOutlander 1000 XT-P2021
CAN-AMOutlander 1000 XU2021
CAN-AMOutlander 1000 X-xc2019
CAN-AMOutlander 1000 X-xc2020
CAN-AMOutlander 1000 X-xc2021
CAN-AMOutlander 4502017
CAN-AMOutlander 4502018
CAN-AMOutlander 4502019
CAN-AMOutlander 4502020
CAN-AMOutlander 4502021
CAN-AMOutlander 450 L2015
CAN-AMOutlander 450 L2016
CAN-AMOutlander 450 XU2021
CAN-AMOutlander 5002013
CAN-AMOutlander 5002014
CAN-AMOutlander 500 L2015
CAN-AMOutlander 5702017
CAN-AMOutlander 5702018
CAN-AMOutlander 5702019
CAN-AMOutlander 5702020
CAN-AMOutlander 5702021
CAN-AMOutlander 570 L2016
CAN-AMOutlander 570 X-mr2017
CAN-AMOutlander 570 X-mr2018
CAN-AMOutlander 570 XT2017
CAN-AMOutlander 570 XT2018
CAN-AMOutlander 570 XT2019
CAN-AMOutlander 570 XT2020
CAN-AMOutlander 570 XT2021
CAN-AMOutlander 570 XU2021
CAN-AMOutlander 6502014
CAN-AMOutlander 6502015
CAN-AMOutlander 6502016
CAN-AMOutlander 6502017
CAN-AMOutlander 6502018
CAN-AMOutlander 6502019
CAN-AMOutlander 6502020
CAN-AMOutlander 650 X-mr2014
CAN-AMOutlander 650 X-mr2015
CAN-AMOutlander 650 X-mr2019
CAN-AMOutlander 650 X-mr2020
CAN-AMOutlander 650 X-mr2021
CAN-AMOutlander 650 XT2013
CAN-AMOutlander 650 XT2014
CAN-AMOutlander 650 XT2015
CAN-AMOutlander 650 XT2016
CAN-AMOutlander 650 XT2017
CAN-AMOutlander 650 XT2018
CAN-AMOutlander 650 XT2019
CAN-AMOutlander 650 XT2020
CAN-AMOutlander 650 XT2021
CAN-AMOutlander 650 XT-P2014
CAN-AMOutlander 650 XT-P2015
CAN-AMOutlander 650 XT-P2016
CAN-AMOutlander 650 XT-P2017
CAN-AMOutlander 650 XT-P2018
CAN-AMOutlander 650 XT-P2019
CAN-AMOutlander 650 XT-P2020
CAN-AMOutlander 650 XT-P2021
CAN-AMOutlander 650 XU2021
CAN-AMOutlander 800 R2012
CAN-AMOutlander 800 R2013
CAN-AMOutlander 800 R2014
CAN-AMOutlander 800 R XT2012
CAN-AMOutlander 800 R XT2013
CAN-AMOutlander 800 R XT2014
CAN-AMOutlander 800 R XT2015
CAN-AMOutlander 800 R XT-P2013
CAN-AMOutlander 800 R XT-P2014
CAN-AMOutlander 800 R XT-P2015
CAN-AMOutlander 850 XT-P2016
CAN-AMOutlander 850 XT-P2017
CAN-AMOutlander 850 XT-P2018
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2016
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2017
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2018
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2019
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2020
CAN-AMRenegade 1000 R X-mr2021
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2016
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2017
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2018
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2019
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2020
CAN-AMRenegade 1000 R X-xc2021
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2013
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2014
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2015
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2018
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2019
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2020
CAN-AMRenegade 1000 X-xc2021
CAN-AMRenegade 5002013
CAN-AMRenegade 5002014
CAN-AMRenegade 5002015
CAN-AMRenegade 5702016
CAN-AMRenegade 5702018
CAN-AMRenegade 570 X-mr2018
CAN-AMRenegade 570 X-xc2016
CAN-AMRenegade 6502021
CAN-AMRenegade 650 X-xc2018
CAN-AMRenegade 650 X-xc2019
CAN-AMRenegade 650 X-xc2020
CAN-AMRenegade 650 X-xc2021
CAN-AMRenegade 800 R2012
CAN-AMRenegade 800 R2013
CAN-AMRenegade 800 R2014
CAN-AMRenegade 800 R2015
CAN-AMRenegade 800 R X-xc2012
CAN-AMRenegade 800 R X-xc2015
CAN-AMRenegade 850 X-xc2016
CAN-AMRenegade 850 X-xc2017
CAN-AMRenegade 850 X-xc2018