Sök
Filters

Brembo bromsskiva

Lagerstatus: I lager
Artikelnr: 760.08.39
Leveranstid: 1-5 dage
2 108,00 kr
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   255 mm
Inner Diameter:   105 mm
PCD:   125 mm
Number of mounting bolts:   4
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   6 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo
Bremsscheibe Brembo
Technical Data:
Outer Diameter:   255 mm
Inner Diameter:   105 mm
PCD:   125 mm
Number of mounting bolts:   4
Bolt hole diameter:   10.5 mm
Thickness:   6 mm
Construction:   Fixed
Manufacturer:   Brembo

Denna MC-reservdel passar på följande motorcyklar:

Motorcykel MärkeMotorcykel ModellMotorcykel Årsmodell
TriumphBonneville 12002017
TriumphBonneville 12002018
TriumphBonneville 12002019
TriumphBonneville 12002020
TriumphBonneville 12002021
TriumphBonneville 12002022
TriumphBonneville 900 EFI2017
TriumphBonneville 900 EFI2018
TriumphBonneville 900 EFI2019
TriumphBonneville 900 EFI2020
TriumphBonneville 900 EFI2021
TriumphSpeed Triple 1050 R2012
TriumphSpeed Triple 1050 R2013
TriumphSpeed Triple 1050 R2014
TriumphSpeed Triple 1050 R2016
TriumphSpeed Triple 1050 R2017
TriumphSpeed Triple 1050 R2018
TriumphSpeed Triple 1050 RS2018
TriumphSpeed Triple 1050 RS2019
TriumphSpeed Triple 1050 RS2020
TriumphSpeed Triple 1050 RS2021
TriumphSpeed Triple 1050 S2016
TriumphSpeed Triple 1050 S2017
TriumphSprint 1050 GT2012
TriumphSprint 1050 GT2013
TriumphSprint 1050 GT2014
TriumphSprint 1050 ST2005
TriumphSprint 1050 ST2006
TriumphSprint 1050 ST2007
TriumphSprint 1050 ST2008
TriumphSprint 1050 ST2009
TriumphSprint 1050 ST2010
TriumphSprint 955 ST1999
TriumphSprint 955 ST2000
TriumphSprint 955 ST2001
TriumphSprint 955 ST2002
TriumphSprint 955 ST2003
TriumphSprint 955 ST2004
TriumphStreet Cup 900 EFI2017
TriumphStreet Cup 900 EFI2018
TriumphStreet Cup 900 EFI2019
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2017
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2018
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2019
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2020
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2021
TriumphStreet Scrambler 900 EFI2022
TriumphStreet Twin 900 EFI2016
TriumphTiger 10502007
TriumphTiger 10502008
TriumphTiger 10502009
TriumphTiger 10502010
TriumphTiger 10502011
TriumphTiger 10502013
TriumphTiger 10502014
TriumphTiger 10502015
TriumphTiger 10502016
TriumphTiger 10502017
TriumphTiger 10502018
TriumphTiger 10502019
TriumphTiger 10502020
TriumphTiger 10502021
TriumphTiger 1050 SE2010
TriumphTiger 1050 SE2011
TriumphTiger 1050 SE2012
TriumphTiger 1050 SE2013
TriumphTiger 8002011
TriumphTiger 8002012
TriumphTiger 8002013
TriumphTiger 8002014
TriumphTiger 800 XC2011
TriumphTiger 800 XC2012
TriumphTiger 800 XC2013
TriumphTiger 800 XC2014
TriumphTiger 800 XCA2015
TriumphTiger 800 XCA2016
TriumphTiger 800 XCX2015
TriumphTiger 800 XCX2016
TriumphTiger 800 XR2015
TriumphTiger 800 XR2016
TriumphTiger 800 XR2017
TriumphTiger 800 XRT2015
TriumphTiger 800 XRT2016
TriumphTiger 800 XRT2017
TriumphTiger 800 XRX2015
TriumphTiger 800 XRX2016
TriumphTiger 800 XRX2017